Rzeszów: 14.12. Masz kapitał? Poznaj projekty, które go pomnożą – startuje „OpenCoffee”

Rzeszów: 14.12. Masz kapitał? Poznaj projekty, które go pomnożą – startuje „OpenCoffee”

12 grudnia 2012 Wyłącz przez Krzysztof Tańcula
Reklama

14.grudnia o godzinie 10. w kawiarni WAYNES Coffee przy ul. 3.maja w Rzeszowie odbędzie się pierwsze w Rzeszowie OpenCoffee – spotkanie, które daje szansę na poznanie młodych kreatywnych przedsiębiorców przez potencjalnych inwestorów.

OpenCoffee Rzeszów Waynes Coffee


OpenCoffee to format spotkań, które odbywają się regularnie na całym świecie, w tym Warszawie i Szczecinie i teraz pojawią się również na Podkarpaciu. Otwarte spotkanie łączy inwestorów z pomysłodawcami nowych firm, głównie technologicznych, kreatywnych, tzw. startupów. Ułatwia pozyskiwanie kapitału, pozwala na budowanie relacji inwestor-pomysłodawca, w tym zrozumienie wzajemnych oczekiwań.
Obok integracji uczestników tego rynku, to przede wszystkim szansa dla młodych ludzi, aby uzyskali cenne rady i w efekcie zrealizowali swoje innowacyjne projekty.14.grudnia kończy się nabór wniosków o dofinansowanie e-usług, uczestnictwo w spotkaniu jest okazją do szukania alternatywy dla dotacji.

„Pojawia się coraz więcej szans na pozyskanie pieniędzy na otwarcie firmy, czego najnowszym przykładem jest finansowanie społecznościowe, tzw. crowdfunding.”

– dodaje organizatorka – Monika Loryńska, tworząca platformę ideowi.pl.

Organizatorzy przewidują regularne powtarzanie tych spotkań co miesiąc.

Termin: piątek, 14.grudnia 2012r, godzina 10:00
Miejsce: WAYNES Coffee w Rzeszowie, ul. 3.maja 13
Wstęp: wolny

Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/474908159226972/

Aby otrzymać informacje o kolejnych spotkaniach, należy dopisać się do grupy regularnych uczestników: https://www.facebook.com/groups/opencoffeerzeszow/