Kongres Profesjonalistów Public Relations w 2013 roku w Rzeszowie

Kongres Profesjonalistów Public Relations w 2013 roku w Rzeszowie

14 stycznia 2013 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

kongres PR profesjonalistów w Rzeszowie 2013[Aktualizacja] W dniach 18-19 kwietnia br. kolejna odsłona Kongresu Profesjonalistów Public Relations. Wydarzenie, które jest przedłużeniem rzeszowskiego Kongresu Public Relations, było lokalizowane we Wrocławiu, a w tym roku „powraca” do Rzeszowa. Jego miejscem będzie Hotel Rzeszów, także po krótkiej nieobecności.

W nowym wydaniu, tematem przewodnim będzie Public relations 2020. Nowe trendy, narzędzia i finansowanie działań komunikacyjnych. Program wydarzenia obfitować będzie w wystąpienia plenarne z udziałem ekspertów, w gronie których znajdą się praktycy biznesu i osoby zawodowo zajmujące się PR. Nie zabraknie także debat.

Szymon Sikorski, Prezes Zarządu, Publicon Sp. z o.o., Polskie Stowarzyszenie Public Relations dodaje:

w tym roku dyskutować będziemy o komunikacji w obliczu nowej perspektywy unijnej, o designie i funkcjonalizmie w public relations, a także o zarządzaniu kryzysem w social media. Cieszy mnie, że w programie pojawi się duża liczba nowych prelegentów. Liczę, że będzie to ożywczy powiew dla branży i członków Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. O programie już wkrótce na stronie www.kongresprofesjonalistow.pl

Hotel rzeszow w Galerii Rzeszów wizualizacja

Jakie jeszcze nowości na Kongresie?

Nowość, to składające się z trzech bloków warsztaty poświęcone praktycznym aspektom wykorzystania narzędzi public relations. Dzień wcześniej, we Wrocławiu, odbędzie się towarzyszące Kongresowi wydarzenie szkoleniowe.

Organizatorami wydarzenia są: Uniwersytet Wrocławski i Newsline Sp. z o.o. przy współpracy Urzędu Miasta Rzeszowa, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego oraz Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Sponsorem głównym projektu jest firma PRESS-SERVICE Monitoring Mediów Sp. z o.o.. Partnerami Kongresu są: Związek Firm Public Relations, Ideo Sp. z o.o., Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka, Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej Klaster IT, Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Hotel Rzeszów, w którym odbywa się wydarzenie.

[Aktualizacja:] Na kongresie wystąpią:

  • Bohdan Pawłowicz – Członek zarządu IAA – Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy w Polsce, wykładowca.
  • Mateusz Tułecki – Doradca Zarządu ds. Marketingu i PR Satus Venture.
  • Tomasz Machała – redaktor naczelny i dyrektor zarządzający naTemat.pl.
(Lista prelegentów jest stopniowo odsłaniana na Facebooku, publikujemy w tej kolejności, wkrótce kolejne aktualizacje).

Termin: 18-19.kwietnia 2013 roku
Miejsce: Hotel „Rzeszów”, ul. Piłsudskiego 44 (budynek Galerii Rzeszów)
Wstęp: 890 zł netto (całe 2 dni razem z wydarzeniami towarzyszącymi, cena promocyjna do końca stycznia, +23% VAT)

Bohdan Pawłowicz