Z taśmy produkcyjnej w Mielcu zjadą ikoniczne Volkswageny!

Z taśmy produkcyjnej w Mielcu zjadą ikoniczne Volkswageny!

23 maja 2024 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

Na rynku pojawią się nowe egzemplarze starych modeli samochodów VW. Umowę licencyjną z Volkswagenem podpisała mielecka fabryka COBI. To gratka dla kolekcjonerów, zarówno małych, jak i nieco starszych.

Jak czytamy w aktualnościach firmy:

COBI z dumą ogłasza podpisanie prestiżowej umowy licencyjnej z niemieckim gigantem motoryzacyjnym Volkswagenem. Dzięki temu, miłośnicy motoryzacji i konstrukcyjnych klocków będą mogli cieszyć się nowymi, realistycznymi modelami samochodów Volkswagen stworzonymi przez COBI.

Umowa licencyjna umożliwi COBI stworzenie szczegółowych i wiernych reprodukcji klasycznych i nowoczesnych modeli Volkswagena. Wśród planowanych zestawów znajdą się ikony motoryzacji, które z pewnością przyciągną uwagę zarówno kolekcjonerów, jak i młodszych fanów klocków.

Dzięki tej umowie zaoferują unikalne zestawy, które połączą pasję do klocków z miłością do motoryzacji. Modele będą nie tylko zabawą, ale także edukacyjnym doświadczeniem, które pozwoli lepiej zrozumieć strukturę i design klasycznych samochodów.

fot. poglądowe, wygenerowane przez sztuczną inteligencję

Pierwsze zestawy modeli samochodów Volkswagen od COBI trafią do sprzedaży już jesienią 2024 roku.

Podobne współprace firma podjęła już np. z InPost/Paczkomaty, w ofercie znajdujemy już modele Citroena, Skody, Opla, Maserati czy Trabanta.