Zdalny Agent Lotniczy (j.angielski!) (w ciągu dnia)

29 listopada 2022 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula
  • umowa o pracę, pełny etat
  • ZDALNIE
  • Rekrutacja została zamknięta

Agencja Momentalna (na zlecenie międzynarodowej firmy i jej firmy rekrutacyjnej, do pracy bezpośrednio dla klienta) poszukuje kandydatów do pracy w trybie pracy 100%zdalnej w obsłudze klientów odbywających podróże biznesowych.

Pożądane doświadczenie zawodowe:
Lata doświadczenia: 2 – doświadczenie w pracy na stanowisku Agenta Lotniczego (min. około rok-2 lata)
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
Znajomość hiszpańskiego lub niemieckiego będzie atutem
Znajomość Amadeus/Sabre
Dokładność, odpowiedzialność
Komunikatywność
Umiejętność pracy w dużym zespole
Umiejętność pracy pod presją czasu
Dobra organizacja pracy

praca agent lotniczy
Zakres obowiązków:
Obsługa telefoniczna i mailowa
Doradztwo w zakresie podróży służbowych, produktów
Dokonywanie rezerwacji biletów lotniczych, wypożyczanie samochodów oraz rezerwacje noclegów w systemie GDS Amadeus, Booking.com, HRS
Wsparcie dla klientów podczas podróży realizacja zmian zamówień, pomoc w sytuacjach kryzysowych

Benefity:

Praca w globalnej, znanej na całym świecie firmie
Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
Szkolenia wewnętrzne
100% zdalna praca, comiesięczny dodatek na poczet rachunków
Sprzęt firmowy do pracy wysyłany na starcie
Praca w godzinach biurowych

Proces rekrutacji:

  • przyjmowanie CV – Agencja Momentalna
  • screening – agencja klienta
  • test GDS i rozmowa z docelowym przełożonym