Odpowiedzialny społecznie biznes na Podkarpaciu? – cz1.

Odpowiedzialny społecznie biznes na Podkarpaciu? – cz1.

2 maja 2011 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

Logo Konkursu Firma Dobrze Widziana Najlepiej postrzeganą podkarpacką firmą wg kapituły konkursu „Firma dobrze widziana”, organizowanego przez Business Centre Club jest mielecki Autopart S.A.

Nagrody rozdano podczas gali w Lublinie 30.marca. Na Podkarpaciu nominowane były także:

  • Centrum Medyczne Medicor
  • Centrum Medyczne w Łańcucie Sp. z o.o.
  • Autopart SA
  • Centurion-R
  • RPIS Sp. z o.o.

Natomiast na ogólnopolskiej liście zwycięzców, mielecki producent akumulatorów uplasował się w gronie m.in. takich firm, jak Ceramika Paradyż, Grupa Kapitałowa ENEA, Grupa Polskie Składy Budowlane i Zakłady Farmaceutyczne Polpharma.

Siedziba firmy AutopartWarto dodać, że to kontynuacja passy Autopartu; kolejnego dnia po gali konkursu FDW w Lublinie – dokładnie 31. marca –  otrzymał też tytuł Geparda Biznesu 2010, a na początku marca Gazele Biznesu Puls Biznesu. Jest także w gronie Diamentów miesięcznika Forbes (w woj. Podkarpackim, za 2010r).

Konkurs Firma Dobrze Widziana jest częścią projektu „Firma Dobrze Widziana” – ogólnopolskiej kampanii informacyjno-promocyjnej realizowanej przez BCC w okresie III 2010-V 2012. Jej celem jest  promocja w środowisku przedsiębiorców zarządzania firmą zgodnego z zasadami CSR. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Uzyskał dofinansowanie w ramach poddziałania 2.1.2. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Zobacz tutaj drugą część wpisu o CSR >>