Odpowiedzialny społecznie biznes na Podkarpaciu? – cz1.

Logo Konkursu Firma Dobrze Widziana Najlepiej postrzeganą podkarpacką firmą wg kapituły konkursu „Firma dobrze widziana”, organizowanego przez Business Centre Club jest mielecki Autopart S.A.

Nagrody rozdano podczas gali w Lublinie 30.marca. Na Podkarpaciu nominowane były także:

  • Centrum Medyczne Medicor
  • Centrum Medyczne w Łańcucie Sp. z o.o.
  • Autopart SA
  • Centurion-R
  • RPIS Sp. z o.o.

Natomiast na ogólnopolskiej liście zwycięzców, mielecki producent akumulatorów uplasował się w gronie m.in. takich firm, jak Ceramika Paradyż, Grupa Kapitałowa ENEA, Grupa Polskie Składy Budowlane i Zakłady Farmaceutyczne Polpharma.

Siedziba firmy AutopartWarto dodać, że to kontynuacja passy Autopartu; kolejnego dnia po gali konkursu FDW w Lublinie – dokładnie 31. marca –  otrzymał też tytuł Geparda Biznesu 2010, a na początku marca Gazele Biznesu Puls Biznesu. Jest także w gronie Diamentów miesięcznika Forbes (w woj. Podkarpackim, za 2010r).

Konkurs Firma Dobrze Widziana jest częścią projektu „Firma Dobrze Widziana” – ogólnopolskiej kampanii informacyjno-promocyjnej realizowanej przez BCC w okresie III 2010-V 2012. Jej celem jest  promocja w środowisku przedsiębiorców zarządzania firmą zgodnego z zasadami CSR. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Uzyskał dofinansowanie w ramach poddziałania 2.1.2. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Zobacz tutaj drugą część wpisu o CSR >>