Lublin: 4.12 Lubcamp #2 – internetowe płatności, marketing z Facebookiem i bazami danych

Lublin: 4.12 Lubcamp #2 – internetowe płatności, marketing z Facebookiem i bazami danych

3 grudnia 2012 Wyłącz przez Krzysztof Tańcula
Reklama

lubcamp grudzień 2012 Drugie spotkanie LubCamp już we wtorek, 4. grudnia. Wystąpią Piotr Kiełcz, Krzysztof Nowicki i Dawid Pacha.

Program:

Piotr Kiełcz, Sales Manager płatności internetowych PayByNet w Krajowej Izbie Rozliczeniowej S.A. Od czterech lat związany z branżą e-commerce, współorganizator EastCamp Białystok.
Temat prezentacji: Płatności internetowe

Krzysztof Nowicki (SARE S.A.), absolwent socjologii na SGGW i Studium Marketingu Internetowego na SGH. Pasjonat reklamy, nowoczesnej promocji i Internetu. W SARE odpowiedzialny za New Business i Business Development. Specjalizuje się w tematyce marketingu bazodanowego i szeroko pojętym e-marketingu.
Temat prezentacji: Marketing bazodanowy

Dawid Pacha, współtwórca platformy Social Desk. Organizator cyklicznych spotkań branżowych Czwartek Social Media w Warszawie. Współautor podcastu Webskie Chłopaki. Doktorant i wykładowca na studiach podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej.
Temat prezentacji: Marketing na Facebooku

LubCamp bierze na cel rozwój lubelskiej branży IT. Każde spotkanie to niepowtarzalni goście z całej Polski, którzy przyjadą by poruszać z Wami ważne tematy oraz wspierać lubelski rozwój. Nasze eventy pozwolą Wam nawiązywać nowe kontakty biznesowe oraz zdobywać wiedzę na temat skutecznego wejścia na rynek pracy. Świetna atmosfera, mnogość pomysłów, kreatywna i zgrana ekipa sprawią, że każdy będzie wracał po więcej!

Termin: wtorek, 4 grudnia 2012 roku, godzina 19:00, po części oficjalnej AfterParty.
Miejsce: w Domu Kultury na Krakowskim Przedmieściu w Lublinie
Wstęp: wolny, rejestracja na stronie: http://www.lubcamp2.evenea.pl/