Konkurs: Zgłoś swoje ulubione podkarpackie danie i wygraj sprzęt kuchenny!

Konkurs: Zgłoś swoje ulubione podkarpackie danie i wygraj sprzęt kuchenny!

11 lipca 2013 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

Trwa runda zgłoszeniowa do konkursu, który organizuje Restauracja pod Ratuszem oraz platforma Sprinet.pl. W tym etapie można zgłosić regionalne danie, następnie nastąpi wybór najlepszego przepisu na jego sporządzenie, co w efekcie wprowadzi go do stałego menu Restauracji. Do wygrania jest także tzw. małe AGD.

Organizatorzy zbierają przepisy na dania, za którymi się tęskni, a niezbyt często ma energię czy produkty do ich przygotowania. Czekają na najdoskonalsze receptury, wg których danie wychodzi najlepsze, a wtedy na stałe zostanie ona wprowadzona do jadłospisu lokalu.

Podczas konkursu można spróbować w Restauracji regionalnych dań.

Do wygrania są atrakcyjne nagrody:

• etap I – 5 BLENDERÓW (za każdą z 5 propozycji wybranych do kolejnego etapu)

• etap II – TOSTERY/OPIEKACZE

• etap III – KAPSUŁKOWY EXPRES DO KAWY + Nagroda uznaniowa: „Nagrodą uznaniową dla zwycięzcy będzie wprowadzenie do menu Restauracji Pod Ratuszem jego przepisu oraz nadanie mu nazwy własnej, wybranej przez zwycięzcę”

Tradycyjne jadło regionalne

Pierwsza edycja konkursu „Smak regionu – tak jak w domu”- konkurs będzie trzyetapowy. Etap pierwszy polega na zgłoszeniu regionalnego dania, a w kolejnych etapach dołączenie do niego najlepszego przepisu (receptury) wykonania oraz na stałe wprowadzenie go do menu Restauracji pod Ratuszem.

https://restauracja-pod-ratuszem.sprinet.pl/smak-regionu-tak-jak-w-domu-zglos-swoje-ulubione-danie