Kobiety na klawiatury! – W Rzeszowie startują spotkania Geek Girls Carrots!

Kobiety na klawiatury! – W Rzeszowie startują spotkania Geek Girls Carrots!

22 lipca 2013 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

Pierwsze rzeszowskie spotkanie dla kobiet zainteresowanych technologią – Geek Girls Carrots – odbędzie się 23 lipca o godz. 18:00 w Klubie „Turkus” przy Wojewódzkim Domu Kultury (WDK), ul. Okrzei 7.

Geek

Społeczność kobiet-programistek/technologistek zawita do stolicy Podkarpacia. W Rzeszowie inspirować będą trzy wyjątkowe kobiety:

  • Ania Zybura z Fabryki e-Biznesu, która opowie dziewczynom o tym czym jest Buzz Marketing i jak skutecznie wykorzystać go w służbie e-biznesu, aby każda uczestniczka wiedziała jak „szeptać” w Internecie („Sztuka reklamy bez reklamy, czyli słów kilka o buzz marketingu”),
  • Joanna Pawluk, graficzka na co dzień związana z rzeszowską firmą MobiTouch, opowie o swoich doświadczeniach pracy w typowo męskim zespole i wyzwaniach stojących przed grafikiem podczas tworzenia gier na urządzenia mobilne („Męski świat gier – jak się tu znalazłam?”)
  • Gościem specjalnym spotkania będzie Kamila Sidor – inicjatorka i pomysłodawczyni spotkań Geek Girls Carrots, która opowie o niej szerzej.

Po spotkaniu integracja na rzeszowskim Rynku, gdzie w luźnej atmosferze będzie można podzielić się wrażeniami.

Rejestracja uczestnictwa: http://ggcrzeszow.evenea.pl/