Poznaj internetowe narzędzia prowadzenia firmy – 26. września wracają spotkania „Biznes na luzie”

Poznaj internetowe narzędzia prowadzenia firmy – 26. września wracają spotkania „Biznes na luzie”

18 września 2013 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

logo Biznes na Luzie - barcamp w Rzeszowie26 września 2013 w Kula Bowling & Club startuje kolejny sezon spotkań Biznes na luzie. Pierwsza edycja po wakacjach będzie poświęcone narzędziom internetowym i ich wykorzystaniu w prowadzeniu biznesu. Zaprezentują je Katarzyna Olkiewicz i Maciej Głowacki.

Struktura spotkania zostaje niezmieniona. Najpierw występ pierwszego prelegenta, potem przerwa networkingowa służąca poznaniu się uczestników między sobą aby na koniec zaprosić drugiego prelegenta na ostatnie wystąpienie w tym dniu.

Oto sylwetki prelegentów:

  • Katarzyna Olkiewicz, kierownik projektów informatycznych i deweloper aplikacji. Ukończyła studia na kierunku sztuczna inteligencja, zarządzanie projektami oraz kurs wdrażania innowacji w biznesie. Właścicielka firmy informatyczno-konsultingowej ZTSolutions. W czasie wolnym rozwija talent literacki, tworzy aplikacje na różne platformy, zajmuje się marketingiem, grafiką komputerową i badaniami rynku. W swojej pracy najbardziej lubi obserwować rozwój firm dzięki wykorzystaniu nowych technologii i właściwemu doradztwu.
  • Maciej Głowacki, wiceprezes zarządu Witchcraft Studios. Dyrektor zespołów i działów informatycznych z kilkunastoletnim doświadczeniem. Specjalista w zakresie zarządzania projektami z obszaru developingu oraz rozwiązań informatycznych. Zajmował się również skutecznym kierowaniem projektami wdrożeń systemów zarządzania przedsiębiorstwa i analizami rynkowymi. W chwili obecnej odpowiedzialny jest za realizację strategii oraz rozwój Witchcraft Studios, firmy zajmującej się tworzeniem aplikacji mobilnych.

W przerwie pomiędzy wystąpieniami zaplanowana jest sesja networkingowa –  wymiana wizytówek oraz nawiązywanie biznesowych znajomości, które mogą przyczynić się do odniesienia sukcesu na rynku.

Termin: 26 września 2013, godzina 18:00
Miejsce: Kula Bowling & Club przy ul. Krakowskiej 20 w Rzeszowie (Galeria Nowy Świat).
Wstęp: Aby uczestniczyć w spotkaniu koniecznie trzeba zarejestrować się na stronie www.biznesnaluzie.pl. Cena udziału to 20zł.

Dla pierwszych 50 zarejestrowanych osób niespodzianka. Zapraszamy!