Najnowocześniejsza sieć klubów fitness CityFit zaczyna od Stolicy Innowacji

Najnowocześniejsza sieć klubów fitness CityFit zaczyna od Stolicy Innowacji

6 lipca 2014 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

Sale „kinowe”, tablety i dedykowane aplikacje monitorujące trening, automatyczna całodobowa obsługa klientów poprzez czytniki odcisków palców oraz defibrylatory – to innowacje, które wprowadza nowa sieć klubów CITYFIT. Wejście na polski rynek zaczyna od Rzeszowa – pierwszy klub otwiera w lipcu w Centrum Handlowym PLAZA.

cityfit rzeszow plaza karnety ceny rowerowe kino całodobowy

Rowerowe KINO?

W Plaza Rzeszów, pierwszej lokalizacji w której otwarty zostanie CityFit, przygotowywana jest sala treningowa na wzór sali kinowej, z wysokiej jakości system nagłośnienia, co ma dostarczać dodatkowych bodźców pasjonujących doznań. Do tego dojdzie technologię MyRide+, która pozwoli na rowerową przejażdżkę kilkunastu osób na raz z wirtualnym instruktorem w języku polskim. Umożliwi także przejechanie 140 tras, w tym np. sławnych wyścigów kolarskich.

Jakie ceny karnetów do całodobowego klubu CITYFIT ?

Jak powiedział Nicholas Moses, dyrektor zarządzający CityFit:

„Chcemy zaoferować członkom CityFit najwyższej jakości urządzenia w ilości zapewniającej każdemu swobodne wykonywanie ćwiczeń. Nasze kluby będą wyposażone w nowości rynku fitness a jednocześnie dostępne dla każdego 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu”

Moses zapowiada także „cenę co najmniej o połowę niższą od największych konkurentów.”

Jakie maszyny będą w CityFit?

Obok 17calowych ekranów dotykowych HD, wielu tradycyjnych maszyn i kina, nowinką techniczną (co zdaniem naszej redakcji brzmi nieco komicznie) mają być symulatory chodzenia po schodach, które „skutecznie wymodelują mięśnie nóg i pośladków oraz efektywnie zredukują tkankę tłuszczową”, a także przydadzą się – tu już poważnie – w rehabilitacji.
Trenerzy będą dysponować analizatorami składu ciała, dzięki czemu klienci poznają np. poziomy nawodnienia, tkanek tłuszczowej i mięśniowej w poszczególnych segmentach ciała czy wskaźnik metabolizmu BMR.
Dla bezpieczeństwa, jako pierwsza sieć w Polsce, będzie mieć na wyposażeniu automatyczne defibrylatory elektryczne (AED) dające możliwość uratowania życia w przypadku nagłego zatrzymania krążenia.
CityFit to sieć fitness oferująca najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń za niską opłatą członkowską bez konieczności podpisywania długoterminowych zobowiązań. Pierwszy klub CityFit zostanie otwarty w lipcu w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów, kolejne – w Wałbrzychu i Warszawie. CityFit planuje uruchomić 50 obiektów w Polsce.

Jak myślicie?
Stolica Innowacji jest już na to gotowa? Rzeszowianie przyzwyczają się do takiej automatycznej obsługi, niemal jak przez roboty? Czy znajdą się klienci na treningi w środku nocy i symulatory chodzenia po schodach?