CityFit wprowadza zajęcia z trenerami – mamy grafik na styczeń

CityFit wprowadza zajęcia z trenerami – mamy grafik na styczeń

24 grudnia 2014 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

Klub CityFit w centrum handlowym Plaza Rzeszów powiększa ofertę – grupowe zajęcia oraz warsztaty. Dotąd „bezobsługowy” i całodobowy klub zyskał dodatkową przestrzeń i grafik zajęć z „prawdziwymi” trenerami. Zapracowanych zainteresuje szybki trening Tabata oraz „zdrowy kręgosłup”. Jak zapowiadają, z zajęć można skorzystać bez dodatkowych opłat. 

grafik cityfit rzeszów plaza trenerzy

CityFit ponownie zaczyna zmiany od  od „Stolicy Innowacji”, gdzie otworzył swój pierwszy klubu w kraju.

Grafik zajęć grupowych zaczyna się już o 6 rano, a ostatnie punkty programu o północy. Planowane są również wirtualne zajęcia w nocy. Na zajęcia można zapisywać się 48 godzin przed ich startem.

W powiększonym fitness klubie CityFit znajdzie się sala dedykowana do ćwiczeń grupowych oraz strefa Street Workout – jedyne takie miejsce w Rzeszowie i jedno z pierwszych w całym kraju.

Nowości, muzyka i zajęcia fitness skierowane do kobiet

W grafiku klubu CityFit Plaza Rzeszów znajdują się najpopularniejsze zajęcia muzyczne poprawiające sylwetkę: Zumba, Power Zumba i Latino dance. Dla osób, które szukają odprężenia a jednocześnie chcę poprawić kondycję i wzmocnić sylwetkę, CityFit proponuje zajęcia: zdrowy kręgosłup, pilates i body art. Z myślą o damskiej części klubowiczów do grafiku wprowadzono ponadto zajęcia płaski brzuch/stretching.

Klubowicze będą mogli zapisać się także na zajęcia typu pump, które skutecznie modelują ciało przy użyciuania się sztangi, na innowacyjny trening funkcjonalny Deep work czy interwałowy trening metaboliczny Tabata.

– Jestem przekonany, że nasza urozmaicona oferta zajęć grupowych i bogaty wybór nowoczesnego sprzętu fitness spełni oczekiwania najbardziej wymagających klubowiczów. Dostosowaliśmy naszą ofertę i przestrzeń w klubie do potrzeb jego członków, jesteśmy elastyczni i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom tak, by mogli o dowolnej porze ćwiczyć w komfortowych warunkach – mówi Nicholas Moses, członek zarządu CityFit.

fitness grafik cityfit rzeszów plaza
W studio przygotowanym do indoor cycling już od godziny 6 rano można będzie przyjść na zajęcia prowadzone z wirtualnym trenerem MyRide, planowane są również projekcje w nocy. Klub oferuje także klasyczne zajęcia cycling z trenerem m.in. profesjonalny trening MTB cycling i poprawiający wydolność aerobową Tabata cycling o wysokiej intensywności.

Pobierz nowy plan zajęć stąd (.PDF): CITYFIT GRAFIK ZAJEC 9