Warsztaty kulinarne Poznaj Smak Zdrowia

Warsztaty kulinarne Poznaj Smak Zdrowia

24 marca 2015 Wyłączono przez Paulina Kawa

WARSZTATY 6

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą zacząć się zdrowo odżywiać lub zrzucić kilka kilogramów oraz dla tych, którzy chcą nauczyć się nowych umiejętności, które z łatwością będzie można wykorzystać na co dzień w kuchni. Zapraszamy również osoby, które przeszły na wegetarianizm lub z powodu nietolerancji np. na gluten muszą na nowo odnaleźć się w kuchni.

Na spotkaniu każdy będzie miał możliwość nauczenia się samodzielnego przygotowania mn. in. koktajlów o działaniu odchudzającym, odżywiającym i oczyszczającym organizm oraz zdrowych słodyczy (bez sztucznych dodatków, mąki i cukru). Na najbliższych warsztatach królować będą: banany, amarantus, masło orzechowe, ciecierzyca oraz oczywiście warzywa i owoce! Gwarantowana jest dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz świetna atmosfera.

Warsztaty poprowadzą Monika Homa i Paulina Kawa, które uważają, że zdrowe odżywianie to nie chwilowy trend, ale inspiracja dla zapoczątkowania rewolucyjnych zmian, którym świadomie wychodzą naprzeciw, bo wiedzą jak ogromną rolę odgrywa zdrowie na wszystkich poziomach życia.

Monika Homa – Jako dyplomowany pedagog, coach i trener zdrowia, praktyki pro-zdrowotne postrzega nie jako chwilowo trend, ale pasję harmonijnie łączącą wszystkie aspekty życia: fizyczny, emocjonalny, mentalny i duchowy. Autorka przepisów i artykułów na temat zdrowia, które publikuje na stronie www.vegazdrowie.pl. Kocha gotować i tworzyć nowe potrawy, które nie tylko pysznie smakują, ale leczą ciało i duszę. Wierzy, że organizm karmiony w pełni naturalną, nieprzetworzoną żywnością i przywrócony do optymalnej równowagi ma zdolności samouzdrawiania. Podąża za słowami Gandhiego: „Bądź zmianą, którą chcesz widzieć w świecie”.

Paulina Kawa – Jako grafik i przyszły architekt, twórczo realizuje myśli i wizje swoje i innych. Jako organizatorka i koordynatorka wielu spotkań, szkoleń i warsztatów pomaga ludziom w osiąganiu ich celów. Pasjonatka rozwoju osobistego, która konsekwentnie dąży do uzyskania równowagi ciała i ducha. Uwielbia inspirować innych do działania, zachęcać do aktywności i poznawania siebie oraz odkrywania swojego potencjału. Propagatorka świadomej profilaktyki zdrowia i zdrowego stylu życia. Kocha podróże, które są ogromną dawką inspiracji. Najchętniej spakowałaby laptopa do plecaka i ruszyła w drogę, by poznawać nowych ludzi i miejsca. Na co dzień jest niepoprawną optymistką.

 

Misją warsztatów Poznaj Smak Zdrowia jest zmiana nawyków żywieniowych tak, by dbać o zdrowie każdego dnia, podczas każdego posiłku i móc cieszyć się energią, witalnością i dobrym samopoczuciem. Podczas spotkania uczestnicy poznają różnicę pomiędzy „jedzeniem” a „odżywianiem”. Odżywianie to świadomy proces dostarczania organizmowi potrzebnych składników odżywczych i właściwej dawki energii.  Natura obdarzyła nas bogactwem wyjątkowych roślin, dzięki czemu przy ułożeniu odpowiedniej diety można wyleczyć wiele chorób. Dodatkowo wspólne gotowanie to wspaniała forma relaksu i odpoczynku, a także źródło inspiracji i wymiany doświadczeń kulinarnych.

Wciąż jeszcze zdarza się, że zdrowe posiłki kojarzą się z niesmaczną i nudną dietą, dlatego na warsztatach każdy będzie miał możliwość doświadczyć, że pełne wartości odżywczych dania mogą być smaczne, łatwe w przygotowaniu i tanie!

Warsztaty odbędą się 28 marca 2015 roku w godzinach od 10:00 do 13:00 w Holi Loli (ul. Mickiewicza 3, Rzeszów)

Więcej informacji na wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/445965768889243/