O unikaniu porażek – Kubek Biznesu 22 września w Mielcu

O unikaniu porażek – Kubek Biznesu 22 września w Mielcu

16 września 2016 Wyłączono przez Kubek Biznesu

22 września w Restauracji Miastova w Mielcu powakacyjne otwarcie sezonu spotkań „Kubek Biznesu”. Wystąpią: Mariusz Kosior, Tomasz Białek i Krzysztof Tańcula. Spotkanie poprowadzi Arkadiusz Nepelski z rzeszowskiego klubu Toastmasters.

Restauracja Miastova Mielec miejscem spotkania kubek biznesu
Rozpoczęcie spotkania zaplanowano na 22 września (czwartek) na godz. 8.00. Tematem przewodnim spotkania będzie dyskusja o problemami jakie napotykają przedsiębiorcy w początkowym okresie prowadzenia działalności gospodarczej oraz podczas realizowania nowych projektów.

Wśród prezenterów tego bardzo istotnego tematu będzie m.in. Mariusz Kosior – mistrz kulturystyki i przedsiębiorca, który działa bardzo aktywnie na rzecz rozwoju swojego biznesu – dynamicznie rosnącego klubu Extreme Fitness. Na spotkaniu wydłużony zostanie czas na networking – czyli bezpośrednią wymianę doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami, będzie także więcej możliwości na zaprezentowanie swoich firm.

Wszystkie zmiany są podyktowane chęcią realizowania głównych celów strategicznych Fundacji Kubka Biznesu, która od samego początku założyła, że będzie umożliwiać małym i średnim przedsiębiorcom bezpośrednie spotkania, na których będą mogli wymieniać swe doświadczenia oraz poznawać się, a także będą mogli poszerzać swoją wiedzę biznesową wykorzystując doświadczenie innych.

 

Prelegenci Kubka Biznesu 22 września

Tomasz Białek – Ekspert w dziedzinie marketingu i sprzedaży oraz branży informatycznej. Wprowadza zmiany w strategiach firm, ich obecności w Internecie i automatyzuje procesy biznesowe. Osobistym doradztwem rozwiązuje problemy handlowców. Stawia na relacje i jakość – to jego dewizy.

Oczywistą w branży IT płynność działania wprowadza teraz w zespołach sprzedażowych w innych sektorach.

Przez wiele lat prowadził firmę OCTOMedia, która stworzyła setki projektów graficznych i firmowych stron www. Uruchomił sieć serwisów komputerowych PCDOC z oddziałami w ponad 300 miastach, obsługującą klientów rządowych, biznesowych oraz korporacyjnych. Zarządzał zarówno ekspansją sieci sprzedaży, jak i poziomem technicznym usług IT. Zaangażowany w projekty medialne oraz artystyczne oraz usługi międzynarodowe.

W 2016 roku stworzył biznesowy kanał wideo, którego premiera w Polsce będzie miała miejsce jesienią 2016 roku. Jest jego głównym prowadzącym.

Pasjonat podróży, zwiedził kilkadziesiąt krajów i służy radą dla wszystkich zainteresowanych tematem. Uwielbia wyjazdy wyspiarskie.

Wolny czas spędza z rodziną, którą stawia na pierwszym miejscu.

www.tomaszbialek.pl

 

Krzysztof Tańcula od ponad 10 lat zajmuje się komunikacją marketingową, zarówno po stronie klienta (Multimedia Polska), jak i agencji (Adform Group), także interaktywnych.

Tworzył hasła reklamowe, nazwy i opisy produktów, strony WWW (bardzo dobrze zna system WordPress) czy komunikację w serwisach społecznościowych.

Jest technikiem informatykiem i absolwentem studiów dziennikarskich o specjalności – reklama i public relations. W swojej zawodowej karierze był także dziennikarzem mediów branżowych (nowe technologie, marketing, biznes). Bardzo intensywnie angażował się w organizowanie wydarzeń i promocję innowacyjnej technologicznej przedsiębiorczości. Z tej życiowej misji założył Fundację PrzeKarpacie i firmę DźwigniaPR (obsługiwała m.in. platformę Szafa.pl i New Balance Polska).

Uczestnik 4 szkół liderskich, licznych szkoleń i konferencji z komunikacji marketingowej, nowych technologii i zarządzania projektami. Biegle włada językiem angielskim.

Dla Krzysztofa wielką pasją są media, wierzy w budowanie przewagi przez innowacje, niestandardowe rozwiązania i wciągającą komunikację.

 

Arkadiusz Nepelski to założyciel i członek klubu mówców Toastmasters w Rzeszowie – chcąc uczyć się przemawiać założył pierwszy na Podkarpaciu tego typu klub, który w swojej ponad trzyletniej historii wykształcił już wielu mówców oraz przywódców. Obecnie jest początkującym przedsiębiorcą, gdyż jego dwa wcześniejsze start-upy nie przetrwały. Na co dzień prowadzi zajęcia dla młodzieży na temat tego, jak znaleźć pomysł na siebie; zawodowo zajmuję się tym, by polubili oni poniedziałki. Dotychczas szkolił między innymi wolontariuszy Szlachetnej Paczki oraz prowadził zajęcia na tegorocznym przystanku Woodstock. W swojej karierze trenerskiej przez jego ręce przeszło już ponad 1500 osób, zaś uczestnikami szkoleń byli zarówno uczniowie gimnazjów, licealiści, studenci, osoby pracujące oraz osoby z grupy 50+. Z wykształcenia jest polonistą, choć dwukrotnie podchodził do egzaminów do szkoły teatralnej oraz studiował informatykę i filologię rosyjską.