#24 Spotkanie Biznes na Luzie już 16 czerwca.

#24 Spotkanie Biznes na Luzie już 16 czerwca.

6 czerwca 2016 Wyłączono przez Biznes Na Luzie

tlo 2 done

„Rekrutacja to przygoda – czyli jak zbudować zespoły rekrutacyjne  i jak wyszukiwać talenty”.

Już 16 czerwca odbędzie się #24 spotkanie Biznes na Luzie! Tym razem temat przewodni spotkania związany jest z branżą HR. Uczestnicy będą mogli poznać skuteczne metody przeprowadzania rekrutacji w firmach. Szczególny nacisk kładziony będzie na wyławianie tzw. „wielkich talentów”. Każdy uczestnik powinien mieć świadomość tego, jak ważnym procesem jest wybór pracowników i że nie zawsze nabyte doświadczenie jest najważniejszym kryterium decydującym o wyborze zatrudnionego. Sam proces rekrutacji nowego pracownika nie musi być czasochłonny i kosztowny.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Marzena Pelc – HR-owiec z zamiłowania i kilkunastoletniego doświadczenia. Działała głównie w branżach bankowości i finansów, transportu i logistyki oraz produkcji tworzyw sztucznych.  W swojej karierze zawodowej pełniła funkcje:

  • Specjalisty ds. zarządzania zasobami ludzkimi,
  • Pełnomocnika ds. HR,
  • Konsultanta HR,
  • Hr Business Partnera

W pracy zajmuje się głównie: organizowaniem HR w firmie, nauką ludzi odpowiedzialności za decyzje co do zarządzania i rekrutacji, budowaniem zespołów, opisywaniem i badaniem kompetencji, wyszukiwaniem najlepszych ludzi na dane stanowiska i zaplanowaniem indywidualnego rozwoju.

Tradycyjnie uczestnicy będą mogli liczyć na inspirującą atmosferę, energię pobudzającą do podjęcia działań i wsparcie w postaci indywidualnych rozmów z prelegentem i innymi uczestnikami. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by wdrożyć wszystkie konstruktywne sugestie z poprzedniego spotkania po to, aby każde kolejne spotkanie było jeszcze lepsze! Nie zabraknie konkursów z nagrodami, networkingu, luźnej atmosfery, skrojonej na miarę spotkania oferty barowej i aromatycznej kawy : ).

Kiedy: 16 czerwca 2016

Start: Godzina 18

Miejsce:  Jazz Room w Hotelu Grand

Adres miejsca: (ks. Feliksa Dymnickiego 1a, Rzeszów)

Bilety: do nabycia w sprzedaży internetowej na stronie www .biznesnaluzie .pl

Brzmi atrakcyjnie? Szczegóły wydarzenia jak zawsze na www .biznesnaluzie. pl oraz fb.com/biznesnaluzie

Zapraszamy na spotkanie!

„Biznes tworzą i biznesem zarządzają ludzie. Nie rządzą nim żadne siły”

[Peter F. Drucker]