W 7 miesięcy do nowego zawodu programisty Front-End? [kurs]

W 7 miesięcy do nowego zawodu programisty Front-End? [kurs]

21 listopada 2016 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

WSIZ i Ideo organizują 180 godzin warsztatów, zapewniając też 100 godzin kursów online i konsultacji oraz prowadzących – praktyków. Na najlepszych uczestników czekają staże, a nawet praca. To wszystko za kwotę rzędu jednej najniższej pensji.

Czy wiesz, że posiadając podstawowe umiejętności obsługi komputera i Internetu możesz zostać programistą front-end? Wystarczy, że skorzystasz z 7-miesięcznych warsztatów, organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Ideo. Od Ciebie oczekujemy tylko chęci do nauki. – zachęcają organizatorzy

kurs frontend w rzeszowie dofinansowany

WebakademiaIT – zostań programistą w 7 miesięcy dzięki Ideo i WSIiZ

– Nasz warsztat programistyczny „Front-End developer” przeznaczony jest dla osób zarówno bez przygotowania informatycznego, jak również dla tych, którzy ukończyli studia informatyczne w innych specjalnościach. Warunkiem przystąpienia do zajęć jest umiejętność logicznego myślenia i motywacja do nauki. Kreatywność i estetyka będzie dodatkowym atutem – wyjaśnia dr inż Mariusz Wrzesień, Dziekan Wydziału Informatyki Stosowanej WSIiZ, który koordynuje warsztaty.

7 miesięcy intensywnego warsztatu w drodze do Junior Front-End Developera

– W ostatnich latach rośnie zapotrzebowanie na pracowników z branży IT, głównie programistów. Na podstawie ubiegłorocznych danych GUS ocenia się, że w Polsce brakuje obecnie ok. 50 tys. informatyków, a deficyt będzie rósł około 3-5% w każdym kolejnym roku. Stąd nasza inicjatywa WebAkademia.IT przygotowana przez nas wspólnie z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Wszystkich, którzy myślą o zmianie zawodu, a interesują się informatyką, również studentów, zapraszamy do udziału w siedmiomiesięcznym intensywnym warsztacie „Junior Front-End Developer”. Po jego ukończeniu każdy uczestnik ma szanse aplikować na stanowisko młodszego programisty nie tylko w Ideo, ale także w wielu innych firmach w naszym regionie. Mamy nadzieję, że zainspirujemy wiele osób do podjęcia inicjatyw, które ułatwią im poruszanie się na rynku pracy – mówi Ziemowit Michno, Dyrektor Strategiczny Ideo Sp. z o.o.

Programista Front-End, to najogólniej mówiąc, osoba odpowiedzialna za wygląd strony lub aplikacji internetowej. W przyszłości, jako Junior Front-End Developer, będziesz zajmował się komunikacją z klientem, ustawianiem elementów na stronie oraz jej tworzeniem z uwzględnieniem użyteczności i estetyki. Od Twojej pracy zależeć będzie co (i w jaki sposób) internauta zobaczy na urządzeniach mobilnych, tabletach czy monitorze komputera otwierając daną stronę www. W trakcie swojej pracy będziesz między innymi wykorzystywał HTML5, + CSS3, tworzył proste aplikacje w JavaScript, jQuery, czy PHP, a wszystko to z zastosowaniem RWD oraz wykorzystaniem systemu do zarządzania treścią – np. WordPress.

Na warsztatach oprócz 180 godzin zajęć warsztatowych w laboratoriach komputerowych, będziesz przygotowywał projekty pod okiem trenerów z firmy Ideo, MobiTouch i Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Projekty te pozwolą Ci zbudować swoje portfolio, które wykorzystasz podczas przyszłej rozmowy o pracę. Dodatkowo dostaniesz dostęp do profesjonalnych kursów i materiałów online z portalu strefakursow.pl. Dzięki nim będziesz mógł powtórzyć i poszerzyć swoją wiedzę zdobytą podczas laboratoriów w dowolnych czasie. Dostęp do kursów video jest nielimitowany, po ich oglądnięciu możesz przystąpić do testu, a po jego zdaniu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności.

Po zakończeniu warsztatu otrzymasz propozycję stażu we współpracujących z nami firmach informatycznych z regionu.

Wstęp – koszt warsztatów Front-end

Komercyjny koszt tego typu warsztatów realizowanych przez inne instytucje wynosi ok. 9000zł. Przygotowana przez nas propozycja jest znacznie tańsza – jeśli jesteś studentem lub absolwentem WSIiZ, zapłacisz jedynie 1550zł. Cena dla pozostałych wynosi 1950zł.

Jak się zapisać?

Zapisy na stronie webakademia.it/aplikuj Po wypełnieniu formularza organizatorzy oddzwaniają i ustalają szczegóły indywidualnie.

Termin: Rekrutacja trwa do 30 listopada 2016 roku.

Warsztaty będą prowadzone w trybie wieczornym – po godzinie 16:00 (dwa dni w tygodniu, trzy razy w miesiącu) lub weekendowym (dwa weekendy w miesiącu). Będzie to dogodne rozwiązanie dla osób pracujących.

Więcej informacji: www.webakademia.it