Który pomysł na biznes wybrać? Startują PRZEDwtorki w Mielcu

Który pomysł na biznes wybrać? Startują PRZEDwtorki w Mielcu

23 października 2019 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

28 października startują w Mielcu spotkania dla „nielubiących poniedziałków” – przedsiębiorców i tych dopiero chcących się wyrwać z etatu. Organizator – Fundacja PRZEkarpacie – będzie w cyklu „PRZEDwtorek” edukować jak to zrobić.

spotkania startup mielec networking

Na czym polega „PRZEDwtorek”?

Spotkania pomogą zmienić karierę na przedsiębiorcę – zdobyć wiedzę o planowaniu działalności gospodarczej, poznać sposoby planowania nowego biznesu, szczególnie z nastawieniem na tzw. startupy, czyli przedsiębiorstwa innowacyjne, technologiczne, drastycznie zmieniające swoje branże. Spotkania będą prowadzone w autorskim formacie Fundacji Przekarpacie „Przepuszczalnik”, czyli wspólnego oglądania prezentacji edukacyjnych na dużym ekranie, a w przerwach nastąpi dyskusja i ćwiczenia.

Pierwsze ze spotkań będzie dotyczyło decyzji o pomyśle na biznes. Uczestnicy poznają różne sposoby analizowania i wybierania pomysłu do realizacji, a także spojrzenie wirtualnego gościa wydarzenia, w prezentacji-wideo.

Każdy z uczestników otrzyma ekotorbę i prototyp „zeszytu do notowania pomysłów biznesowych” Fundacji PrzeKarpacie.

Regularne spotkania dla „noszących się z pomysłem” – o czym jeszcze?

W kolejne poniedziałki obejrzymy kurs polskich inwestorów na temat formułowania na jednej stronie biznesplanów projektów typu start-up (tzw. lean canvas), następnie planujemy rozwój w temacie rekrutacji, kryptowalut czy e-marketingu.
Wydarzenie finansowane jest z darowizn i środków własnych Fundacji PrzeKarpacie.

Termin: Każdy poniedziałek, godzina 18:00
Miejsce: ul.Obrońców Pokoju 3/1 (I piętro, sala konferencyjna)
Wstęp: Darmowy, z obowiązkową rezerwacją miejsca na Evenea.pl/event/przedwtorek1

Więcej szczegółów i aktualności wydarzenia w evencie na Facebooku tutaj:  https://www.facebook.com/events/601901600550282/