Tracisz płynność? Mentor z PARP pomoże za darmo!

Tracisz płynność? Mentor z PARP pomoże za darmo!

14 października 2019 Wyłączono przez Wojciech Piątek

Projekt Early Warning Europe działa na terenie całej Polski, przeznaczony jest dla osób, które na skutek wszelkich zmian na rynku, oddziaływania PRZEróżnych czynników wewnętrznych jak i zewnętrznych, utraciły zdolność prowadzenia biznesu lub jeśli istnieje takie ryzyko. Ze wsparcia skorzystało już 800 firm, nabór jest ciągły.

Z projektu Early Warning Europe mogą skorzystać przedsiębiorcy MMŚP, którzy:

 • utracili sprawność prowadzenia biznesu,
 • w opinii przedsiębiorcy, istnieje ryzyko spowolnienia rozwoju firmy w przyszłości.

Jakie wsparcie możesz otrzymać?

 1. PRACA Z KONSULTANTEM (Pomoc bezpłatna)
  Pierwszy krok to praca z konsultantem, którego zadaniem jest przeprowadzenie diagnozy sytuacji przedsiębiorcy, określenie priorytetów i obszarów do rozwoju wraz z rekomendacjami, lub przekazanie przedsiębiorcy do dalszej pracy z mentorem, lub skierowanie przedsiębiorcy do doradcy, który pomoże przeprowadzić restrukturyzację, a w skrajnych przypadkach zasugeruje zamknięcie firmy.
 2. WSPARCIE MENTORA (Pomoc bezpłatna)
  W uzasadnionych przypadkach cześć przedsiębiorców może być skierowana do pracy z mentorem, który: swoim doświadczeniem, wiedzą, znajomością branży i jej problemów, będzie wspierał przedsiębiorcę w procesie wychodzenia firmy z sytuacji kryzysowej.
 3. PRACA Z DORADCĄ RESTRUKTURYZACYJNYM (Pomoc odpłatna)
  Jeżeli wynik diagnozy wskazuje na konieczność przeprowadzenia postępowania restrukturyzacyjnego lub upadłościowego przedsiębiorcy będzie rekomendowana współpraca z doradcą restrukturyzacyjnym.

Uwaga! W ramach tej usługi, tylko 2 godziny wsparcia są nieodpłatne. Koszty kolejnych godzin pracy będą ustalane bezpośrednio przez przedsiębiorcę z doradcą restrukturyzacyjnym.

Jak skorzystać z darmowego wsparcia mentora?

Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz tutaj: https://www.parp.gov.pl/component/site/site/early-warning-formularz    (pod nim odnośniki do regulaminu i warunków usługi)

Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc na infolinię +48 664 316 709 lub wysyłając e-mail na adres [email protected]

Rzeszów
Portal szkolenia Rzeszów
Fundacja PrzeKarpacie