Webinar o cyberatakach – Czy Twój biznes jest narażony?

Webinar o cyberatakach – Czy Twój biznes jest narażony?

7 sierpnia 2021 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

Na 2 września rzeszowska firma Sagitum zaplanowała webinar o zagrożeniach bezpieczeństwa systemów informatycznych firm. Będzie można się dowiedzieć, jak uchronić firmę przed zagrożeniami ataków hakerskich.
23 września odbędzie się też techniczna kontynuacja zagadnień webinaru dla pracowników IT celem wdrożenia proponowanych rozwiązań.

Czy masz pewność, że Twoje aplikacje webowe (systemy zamówień, systemy logistyczne, sklepy internetowe) są odpowiednio zabezpieczone przed atakami hackerów? Sądzisz, że temat cyberbezpieczeństwa dotyczy tylko dużych korporacji i firm?

Weź udział w #webinarSagitum – i dowiedź się jak chronić się przed zagrożeniami typu złośliwe oprogramowanie, phishing oraz jak reagować na ataki typu „odmowa usługi”. Przekażemy Ci praktyczne wskazówki, jak sprawdzić, czy jesteś gotowy na atak hakera!

Dla kogo?
Webinar organizujemy dla:
✔ właścicieli firm, którzy chcą dowiedzieć się, czy ich zabezpieczenia aplikacji webowych i infrastruktury IT są przygotowane na cyberatak, po to, aby dbać o bezpieczeństwo danych swojej firmy i bezpieczeństwo swoich klientów;
✔ pracowników działów IT, którzy chcą poszerzyć wiedzę z zakresu cyberbezpieczeństwa;
✔ osoby, które chcą zrozumieć podstawowe zasady cyberbezpieczeństwa, po to, aby bezpiecznie prowadzić swój biznes w sieci.

Z TEGO SPOTKANIA DOWIESZ SIĘ:

? Dlaczego cyberbezpieczeństwo rozwija się szybciej niż pozostałe dziedziny IT?
⚫ Czym różni się phishing od ataku DDoS? I dlaczego powinieneś odróżniać typy ataków hakerskich?
? Jak złośliwe oprogramowanie typu ransomware dostaje się do firmy?
⚫ Co zrobić, kiedy serwery padną ofiarą ataku ransomware?
? Jak dbać o bezpieczeństwo aplikacji i infrastruktury IT?

Zapisy na stronie: webinary.sagitum.pl