[5-6.02][Rzeszów] Podkaprackie Targi Ślubne

[5-6.02][Rzeszów] Podkaprackie Targi Ślubne

26 stycznia 2011 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

Targi Ślubne w Rzeszowie - luty 2011

Kliknij, by zobaczyć plakat Targów Ślubnych

Piata edycja Podkarpackich Targów Ślubnych odbędzie się w dn. 5-6 lutego 2011 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej „PODPROMIE” w Rzeszowie.
Organizatorzy kierują wydarzenie w szczególności do przyszłych młodych par oraz osób, które przygotowują się do takich imprez jak bal karnawałowy czy „studniówka” oraz dbają o swój atrakcyjny wygląd i śledzą nowe trendy w modzie, kosmetyce czy fryzjerstwie. Skorzystać mogą też przedsiębiorcy, którzy szukają inspiracji do poszerzenia działalności i podejrzenia trendów w branżach związanych z eventami czy wizerunkiem, kosmetyką i modą.

Udział w targach weźmie ponad 100 firm z całego kraju, które zaprezentują oferty z zakresu organizacji ślubu i wesela. Będą to m. in. renomowane salony mody ślubnej, studia fotografii, usługi wideo, kwiaciarnie, salony jubilerskie, studia dekoracji ślubnej, firmy zajmujące się kompleksową obsługą ślubów i wesel, restauracje, hotele i lokale organizujące przyjęcia weselne, firmy gastronomiczne i cateringowe, firmy wynajmujące samochody i limuzyny ślubne, firmy poligraficzne (karty okolicznościowe, zaproszenia), salony fryzjerskie, kosmetyczne, wizażu i stylizacji, zespoły muzyczne, firmy oferujące prezenty ślubne. Do pełnego obrazu dołączą biura podróży i wydawnictwa branżowe.

Targi to także widowiska i pokazy, w tym fryzur i makijażu. Zwiedzający zobaczą najnowsze kolekcje mody damskiej i męskiej. Ta GALA ŚLUBNA 2011 oraz liczne prezentacje, to tylko niektóre z planowanych atrakcji. Przyszłe panny młode będą mogły zasięgnąć darmowych porad stylistów, skorzystać z gratisowych fryzur i makijaży próbnych.

Wśród zwiedzających targi zorganizowane zostaną konkursy (quizy, zabawy, itp.),
w których będzie można wygrać cenne nagrody, m. in.:

  • suknie ślubne i wieczorowe,
  • garnitury,
  • profesjonalne sesje zdjęciowe dla Młodej Pary,
  • kupony na dekorację kościoła,
  • usługi doradcze związane z organizacją przyjęcia weselnego,
  • zabiegi kosmetyczne,
  • 3 piętrowy tort,
  • weekend w SPA.

Nagrodą główną, o którą mogą się starać przyszłe Młode Pary jest egzotyczna podróż poślubna, ufundowana przez rzeszowski salon firmowy biura podróży ITAKA.

Dla Wystawców zorganizowany zostanie konkurs o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Rzeszowskich oraz wyróżnienia targowe, które przyznawane i wręczane będą podczas drugiego dnia targów.

Termin: 5-6 lutego 2011 r. w godz. 10:00-18:00.

Miejsce: Hala „Podpromie” w Rzeszowie

Wstęp: 12 zł (bilet jednorazowego wstępu)