Konkurs na biznesplan w AIP – 2500 zł i darmowa preinkubacja pomysłu

Konkurs na biznesplan w AIP – 2500 zł i darmowa preinkubacja pomysłu

19 czerwca 2011 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

Konkurs na biznesplany Rzeszów PodkarpackieLedwo skończył się jeden konkurs na biznesplany, a zaczął się kolejny – w Inkubatorze AIP przy Uniwersytecie Rzeszowskim. Zgłoszenia do „Na starcie własnej firmy” zbiera z całego Podkarpacia do 14 lipca. Zwycięzca zgarnie kwotę 2500zł, którą ufundował mecenas konkursu – BZ WBK, i  zniesienie opłaty za działalność w Inkubatorze włącznie z korzystaniem z biura.

Aby wziąć udział wystarczy do 14 lipca wypełnić i wysłać krótki Formularz zgłoszeniowy – skróconą wersję biznesplanu. Nadesłane pomysły ocenią pod kątem:

  • Innowacyjności podejścia do biznesu (10 punktów)
  • Realności biznesu (10 punktów)
  • Kosztów – przedstawienie (10 punktów)
  • Szansy na rozwój (10 punktów)

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Województwa Podkarpackiego z wyłączeniem:

– osób posiadających własną działalność gospodarczą,

– osób prowadzących działalność rolniczą,

– rencistów i emerytów.

Regulamin znajdziesz tutaj

W przypadku pytań można kontaktować się z inkubatorem mailem pod adres [email protected] lub telefonicznie: 515-229-756.

Witam wszystkich serdecznie!

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości działający przy Uniwersytecie Rzeszowskim zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie na Biznesplan „Na starcie własnej firmy” realizowanego w województwie Podkarpackim.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić i wysłać krótki formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.aiprzeszow.pl będący skróconą wersją biznesplanu. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 14 lipca! Nadesłane pomysły biznesowe zostaną ocenione przez komisję AIP Rzeszów pod kątem:

Innowacyjności podejścia do biznesu (10 punktów)
Realności biznesu (10 punktów)
Kosztów – przedstawienie (10 punktów)
Szansy na rozwój (10 punktów)

Między zgłoszeniami wniosków uczestnicy konkursu mają szansę skorzystać z bezpłatnych warsztatów „kreujących pomysł” oraz spotkania otwartego poznającego „AIP – Tu zaczyna się biznes”

Zwycięzca konkursu otrzyma możliwość założenia i prowadzenia własnej firmy przez jeden miesiąc bez ponoszenia kosztów związanych z założeniem firmy otrzymując od AIP BEZPŁATNĄ PREINKUBACJĘ , a w niej:

– założenie firmy w ciągu 24 h, nie płacisz ZUS-u, omijasz urzędy
– pełną księgowość
– obsługę prawną
– firmowe konto bankowe
– program do księgowości on-line
– wsparcie marketingowe „doradcze”
– możliwość skorzystania z biura AIP Rzeszów

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pieniężną ufundowaną przez Mecenasa konkursu BZWBK w wysokości 2 500 zł.

Do II etapu konkursu zostanie zakwalifikowanych od 10 do 5 pomysłów. Osoby które zakwalifikują się w konkursie uzyskają możliwość z dopracowania swojego biznes planu podczas bezpłatnych spotkań warsztatowych z zespołem doradczym AIP, co umożliwi im lepszy start w prezentacji swojego pomysłu podczas „open” spotkania z jury konkursu.

Podczas spotkania jury wybierze jeden pomysł, który otrzyma możliwość założenia i prowadzenia własnej firmy pod skrzydłami AIP.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Województwa Podkarpackiego z wyłączeniem:
– osób posiadających własną działalność gospodarczą,
– osób prowadzących działalność rolniczą,
– rencistów i emerytów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod numerem tel. 515-229-756, pod mailem [email protected] lub osobiście w siedzibie AIP przy Uniwersytecie Rzeszowskim przy ul. Rejtana 16C, pok.014.