Rzeszów: 14.11 Nowy cykl „Biznes na luzie” – Paweł Tkaczyk, Marcin Zaborowski

Rzeszów: 14.11 Nowy cykl „Biznes na luzie” – Paweł Tkaczyk, Marcin Zaborowski

9 listopada 2012 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

Drugie spotkanie z cyklu „Biznes na luzie” zaplanowano na środę, 14.listopada. Tym razem, w klubie Chili w Rzeszowie pojawią się Paweł Tkaczyk i Marcin Zaborowski. Wydarzenia będą cykliczne, raz w miesiącu. Wstęp wolny.logo Biznes na Luzie - barcamp w Rzeszowie

W centrum zainteresowania „Biznes na luzie” są tematy dotyczące promocji, marketingu i wykorzystania do tego Internetu, ale również podejmowane będą tematy związane z prowadzeniem firmy czy sprzedażą. Celem organizatorów jest stworzenie okazji do integracji i współpracy, aby w konsekwencji zostały zrealizowane ciekawe projekty. Spotkania kierowane są do pracowników i przedsiębiorców związanych z branżą marketingową i zainteresowanych tymi zagadnieniami. Efektem spotkań będzie integracja ludzi z branży w województwie podkarpackim, wymiana doświadczeń i poglądów, poszerzanie wiedzy o najnowszych trendach.

Formuła „barcamp” oznacza wieczorne spotkanie branżowe w klubie, w nieformalnej atmosferze.

Istotnym elementem spotkań jest nieformalny charakter. Podczas ‘biznes na luzie’ nie ma barier, wszystko odbywa się w ‘luźnej’ jak przystało na nazwę, atmosferze. Po prezentacjach zachęcamy, żeby zostać z nami abyśmy mogli się bliżej poznać a przy tym dobrze bawić.

– wyjaśnia Alicja Leś, organizatorka.

Paweł Tkaczyk z Agencji MIDEA, – absolwent MBA, obecnie wykładowca i szkoleniowiec, jak sam o sobie mówi, zarabia opowiadaniem historii. Jest autorem znanego blogu o wizerunku firm, dwóch książek („Zakamarki marki” i „Grywalizacja”) oraz podcastu (audycji) o marketingu pt. „Mała wielka firma”.

Marcin Zaborowski z Fabryki e-biznesu, odpowiadał za promocję takich przedsięwzięć, jak specjalista24.pl , naprawisz.to czy Wschodnia Sieć Aniołów Biznesu.

Miejsce: Klub Chili w Rzeszowie, ul. Kopernika 12
Termin: 14.listopada 2012r, godzina 18:00
Wstęp: wolny, bez rejestracji.

Więcej informacji na www.biznesnaluzie.pl oraz facebook.com/biznesnaluzie

Przekarpacie.pl objęło patronat nad tym wydarzeniem, obok takich tytułów, jak NowyMarketing, MamStartup,  Rzeszów4U, Marketer+ i Marketingowiec.pl