LubCamp #3 – Łukasz Konior, Adam Zychma i Aleksander Szulc

LubCamp #3 – Łukasz Konior, Adam Zychma i Aleksander Szulc

25 stycznia 2013 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

ikona logo LubCamp barcamp Lublin29 stycznia 2013 roku w restauracji IncognitO w Lublinie odbędzie się pierwszy w tym roku, a trzeci z kolei LubCamp. Poświęcony będzie działaniom biznesowym na Facebooku, sprzedaży w sklepach interenetowych i technologii stosowanych w startupach.

Program wystąpień:

Nowoczesne rozwiązania klasy Enterprise na rynku startupowym. – Adam Zychma. Jest architektem biznesu sektora enterprise pracującym w HP. Zajmuje się tworzeniem rozwiązań z obszaru Knowledge Management, BIG DATA oraz Cloud Computing dla sektora FSI (Financial Services Industry). Wcześniej pracował w przy tworzeniu oprogramowania w firmach T-Systems, Sygnity oraz Internet Designers. Prywatnie prowadzi firmę Aibotteam specjalizującą się w rozwiązaniach wyszukiwawczych wykorzystujących nowoczesne metody klasyfikacji oraz przetwarzania danych.

Dlaczego nie sprzedaję? – Najczęściej popełniane  błędy przy starcie i prowadzeniu sklepu internetowego. – Łukasz Konior –  W internecie od czasów modemów 56kbps, zawodowo od lat 4. Do niedawna pracownik działu marketingu ecommerce w Divante, aktualnie odpowiada za wsparcie rozwoju i marketing platformy sklepowej WellCommerce. Aktywny członek grup merytorycznych przy nowo powstającej izbie gospodarczej eCommerce Polska. Prywatnie niepoprawny optymista, fan dobrej kuchni włoskiej i hinduskiej, fotografii ulicznej, oraz nowych mediów.

„Facebook dla biznesu: jak działać optymalnie i jak to mierzyć.” – Aleksander Szulc –  Account Manager marki Sotrender. Ponad 5 lat pracuje w obszarze marketingu interaktywnego. Od początku kariery zawodowej związany z mediami społecznościowymi. Między innymi w agencjach Firefly Creation i John Pitcher realizował projekty dla takich marek, jak: Nike, Lech, czy Play, uczestnicząc w launchu marki, „Nadchodzi 4”. Po godzinach jako „Epijar” komentator zjawisk związanych z nowymi mediami.

  • Termin: wtorek, 29 stycznia 2013r, godzina: 18:00. Po części oficjalnej zapraszamy AfterParty!
  • Miejsce:Bar & Restauracja IncognitO, ul. Peowiaków 3, Lublin
  • Wstęp: darmowy, rejestracja uczestnictwa na stronie LubCamp #3 – Evenea

 

 

LubCamp bierze na cel rozwój lubelskiej branży IT. Każde spotkanie to niepowtarzalni goście z całej Polski, którzy przyjadą by poruszać z Wami ważne tematy oraz wspierać lubelski rozwój. Nasze eventy pozwolą Wam nawiązywać nowe kontakty biznesowe oraz zdobywać wiedzę na temat skutecznego wejścia na rynek pracy.