Jak uczą przedsiębiorczości w najlepszym ośrodku na świecie? To szkolenie zobaczysz w Rzeszowie

Jak uczą przedsiębiorczości w najlepszym ośrodku na świecie? To szkolenie zobaczysz w Rzeszowie

10 grudnia 2014 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

PRZEpuszczalnik 1 jak wystartować z biznesem rzeszow grudzien szkolenieW piątek wystartował nowy cykl spotkań „PRZEpuszczalnik” – Fundacja PrzeKarpacie będzie organizowała przekazy wideo z konferencji, seminariów i szkoleń – spoza Podkarpacia. Na pierwszym spotkaniu w inkubatorze organizacji pozarządowych obejrzano pierwszą część kursu przedsiębiorczości Uniwersytetu Stanford i inkubatora Y Combinator.

Fundacja PrzeKarpacie startuje z nowym cyklem wydarzeń – PRZEpuszczalnik, zapewni dostęp do przekazów wideo na żywo z ciekawych konferencji.

Fundacja PrzeKarpacie zaczyna nowy cykl spotkań pt. „PRZEpuszczalnik” polegający na wspólnym udziale w konferencjach odbywających się poza Podkarpaciem, za pomocą specjalnie zakupionego do tego celu sprzętu, poprzez łącze internetowe i tzw. streaming.

W programie wydarzenia kurs z Uniwersytetu Stanforda prowadzony przez ekspertów z topowego inkubatora Y Combinator. Cotygodniowe pokazy kolejnych części tego kursu odbywają się już w ponad 100 ośrodkach na świecie, m.in. w Krakowie.

Jak nie odpuszczać wydarzeń? – PRZEpuszczalnik oszczędzi benzynę

W pierwszej rozruchowej edycji wyświetlimy świeże prezentacje w języku angielskim o tym jak wystartować ze start-upem – tegoroczną edycję sławnego już kursu z Uniwersytetu Stanforda, od Petera Thiela, Sama Altmana i akceleratora Y Combinator.

Y Combinator to inkubator przedsiębiorczości w Dolinie Krzemowej, który zainwestował już w ponad pół tysiąca firm. Średnia ich wartość przekracza 45 milionów dolarów. W 2012 roku Forbes ogłosił go mianem najlepszego inkubatora i akceleratora. Udział w nim nadaje prestiżowy status – jest znakiem jakości przygotowania do funkcjonowania na rynku.

– See more at: http://www.obywatelski.mielec.pl/2014/12/pokaz-szkolenia-centrum-wsparcia-przedsiebiorczosc-inkubator-przepuszczalnik.html#sthash.6pJ75IKM.dpuf

Miejsce: Hetmańska 4, termin piątek 12.grudnia godz. 14:00-16:30

Wydarzenie w ramach projektu „Mobilne centrum wsparcia NGO i przedsiębiorczości” – dofinansowany z dotacji przyznanej ze środków konkursu „Akademia Aktywnych Obywateli – Podkarpackie Inicjatywy Lokalne”, który realizowany jest w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, nadzorowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz Regionalnych Operatorów: Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu, Fundacja Generator Inspiracji, Fundacja Fundusz Lokalny SMK, Lokalna Grupa Działania Stowarzyszanie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskie”.