14-15 marca darmowe szkolenie z programowania w nowoczesnym RoR

14-15 marca darmowe szkolenie z programowania w nowoczesnym RoR

3 marca 2015 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

Firma Netguru, eksperci od języka programowania Ruby on Rails, przyjadą do Rzeszowa i przeszkolą nieodpłatnie 15 osób. Aby się zapisać, należy dokonać zgłoszenia do 8.marca i wykonać zadanie rekrutacyjne potwierdzające znajomość podstaw. Pierwszeństwo mają studenci Politechniki Rzeszowskiej, gdzie wydarzenie się odbędzie.

Ruby on Rails jest tzw. frameworkiem – zestawem uproszczeń, narzędzi i praktyk, przyspieszającym tworzenie głównie internetowych aplikacji, przy użyciu języka programowania Ruby.

warsztaty-rubyonrails-rzeszow-netguru-programowanie-praca

Weekendowe szkolenie w marcu jest pierwszym tej poznańskiej firmy w Rzeszowie.

Jak się zapisać?

Zapisy trwają do 8.marca. Formularz jest na stronie netguru.co/workshops , po jego wypełnieniu należy wykonać zadanie umieszczone w serwisie Github. Na podstawie tych 2 elementów organizatorzy wybiorą 15kę uczestników.

Dla kogo to szkolenie?

Jak podają organizatorzy, dla każdego kto ma pasję do nauki Ruby on Rails. Uczestnictwo w tym darmowym warsztacie to także szansa do podjęcia współpracy z Netguru. To pierwszy krok do programu stażowego i kontynuowania tam ścieżki kariery.

Materiały organizatorów są w j.angielskim, przyda się zatem także znajomość tego języka.

Szkolenie pomoże także w budowaniu portfolio – podczas warsztatów uruchamiane będą prawdziwe projekty, – w poprzednich edycjach były to np. system wspomagający organizatorów wydarzeń, do rozliczeń między przyjaciółmi czy nauki gotowania.

Co jeśli się nie dostaniesz?

Organizatorzy zachęcają do dalszej nauki – odsyłają do materiałów dostępnych w internecie i swoim blogu, rozsyłają także comiesięczny newsletter „Ruby Brief”.

Więcej:

https://netguru.co/blog/ror-workshops-next-stop-rzeszow

https://www.facebook.com/events/426632817500405

Konfrencja