Sekrety gromadzenia tłumów – Biznes na luzie o branży eventowej

Sekrety gromadzenia tłumów – Biznes na luzie o branży eventowej

19 maja 2015 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

W czwartek 21.maja w rzeszowskim klubie Mikrofon spotkanie na temat spotkań właśnie. O organizowaniu wydarzeń biznesowych opowie zarządzająca agencją PR SAGIER – Inga Safader-Powroźnik, a o rozrywkowej stronie – organizowaniu zespołowego rozwiązywania zagadek – twórcy pokoju Share_Lock – Jakub Kulig i Przemek Koncewicz.

share_lock rzeszów pokój zagadek spotkanie biznesowe integracja

Branża MICE – Aktualnie coraz częściej, również i w Polsce, turystykę biznesową nazywa się „przemysłem spotkań” (Meetings Industry). Używa się również skrótu MICE – meeting-incentive-conferences-event (spotkania – imprezy motywacyjne – konferencje – wystawy). Inne określenia turystyki biznesowej to „Meeting Industry” lub „Business tourism”.

O sekretach prowadzenia agencji PR (i jej działu eventów) opowie Inga Safader-Powroźnik współwłaścicielka firmy SAGIER – wydawcy Magazynu VIP Biznes&Styl, portalu BIZNESiSTYL.pl, agencji PR i domu mediowego. Od lat zajmuje się organizacją różnych wydarzeń firmowych oraz koordynacją projektów PRowo-marketingowych. Zawodowo Dyrektor kreatywna, a prywatnie żona Michała i mama Maksyma i Filipa. Inga wystąpi z prezentacją pod hasłem: „Eventy – robić czy nie robić? Oto jest pytanie…” czyli mało filozoficznie o wydarzeniach różnych”

O kulisach powstania pokoju integracyjnych spotkań nacelowanych na rozwiązywanie zagadek, o sekretach tego biznesu pełnego tajemnic, opowiedzą Jakub Kulig – pasjonat komunikacji biznesowej i sportów walki – i Przemysław Koncewicz, którego pasją jest Poker. Opowiedzą, jak głowili się nad odpowiednią nazwą i hasłami reklamowymi, jak zaszczepiają w klientach ciekawość. Jak zdobyli lokal, jak dopasowali koszty, lokalizację oraz stan techniczny obiektu, tak aby zaoferować naprawdę wysoką jakość już od momentu wejścia do Share_Lock.

Termin: 21.maja 2015r, godzina 18:00

Miejsce: Klub Mikrofon, ul. Matejki 6A, Rzeszów

Bilety: 20 złotych

Więcej, bilety: https://www.facebook.com/events/1585622395026131/