Spotkanie GeekGirlsCarrots o automatyzacji marketingu i ekspansji zagranicznej

Spotkanie GeekGirlsCarrots o automatyzacji marketingu i ekspansji zagranicznej

27 grudnia 2015 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

Już 7.stycznia o godzinie 18:00 w rzeszowskiej klubokawiarni HOLA LOLA spotkanie kierowane do kobiet kochających technologie – społeczności GeekGirlsCarrots. Anna Kreiser i Michalina Skibicka – odpowiednio marketerka i tłumaczka – zainspirują gości na starcie z planami na nowy 2016 rok. Przewidziano też słony poczęstunek, wstęp wolny.

geek girls carrots rzeszów spotkanie 2016Jak informuje organizatorka Olga Golonka:

„Ania opowie nam o szansach i zagrożeniach jakie niesie ze sobą automatyzacja w marketingu, dzięki niej macie szansę odpowiedzieć na podstawowe pytanie: jak to właściwie działa?! Michalina nakreśli nam jakie jest praktyczne zastosowanie lokalizacji: w obsłudze językowej gier, w lokalizowaniu stron internetowych i różnego rodzaju aplikacji, postara się również odpowiedzieć na pytanie: dlaczego lokalizacja jest atrakcyjna dla kobiet, które chcą rozpocząć swoją przygodę z technologią.”

PROGRAM spotkania Geek Girls Carots 7.stycznia

  • 18:00 – START, przywitania, powitania, formalności :)
  • 18:10 – Anna Kreiser – Człowiek kontra technologia
  • 18:30 – Michalina Skibicka – Lokalizacja, czyli co humanista z zacięciem technologicznym może robić przy grach komputerowych i nie tylko
  • 18:50 – miłe rozmowy, może ciasteczko, kawusia i inne! #networking

Aneta i Dawid, autorzy bloga KulinarneEureki.pl zafundują słone wypieki.

PRELEGENTKI rzeszowskiego spotkania Geek Girls Carrots:

ANNA KREISER – Wierzy, że w życiu najważniejsze są pasje, dlatego również w pracy łączy i rozwija dwie z nich: marketing i nowe technologie. Na cele patrzy przez pryzmat ludzi, których one dotyczą: pracodawców, klientów, pracowników i partnerów biznesowych, ponieważ uważa, że skuteczne działania marketingowe opierają się przede wszystkim na zrozumieniu potrzeb ludzi i odpowiednim wykorzystaniu posiadanej wiedzy i dostępnych narzędzi do ich zaspokojenia. Odpowiada za działania marketingowe w firmie IT, ponieważ nie wyobraża sobie innej pracy, która dawałaby jej tyle wyzwań i satysfakcji.

MICHALINA SKIBICKA – tłumaczka ustna i pisemna, lokalizatorka i bardzo początkująca programistka. Interesuje ją wszystko, co ma związek z językami i technologią. Kręcą ją bazy terminologiczne, korpusy językowe, translatory, przetwarzanie informacji i poszukiwania odpowiedzi na pytanie, dlaczego komputery uczą się inaczej niż my i jak doprowadzić do tego, żeby umiały kiedyś same tłumaczyć poezję. Kiedy ma chwilę wolnego czasu, tańczy tradycyjne tańce francuskie, trochę śpiewa, pisze, podróżuje, mówi językami i gra w gry, zawsze na PC, chociaż pracuje przy konsolach. Lubi oglądać dokumenty w Internecie i poprawiać błędy językowe w nadwiślańskim graffiti.

Czym jest Geek Girls Carrots?

Geek Girls Carrots to międzynarodowa społeczność kobiet kochających nowe technologie. Tworzą ją programistki, graficzki, project managerki, startuperki, właścicielki firm, blogerki, specjalistki od: użyteczności, mediów społecznościowych, komunikacji w Internecie, SEO i SEM a także studentki kierunków związanych z IT – ale nie tylko.

Misją GGC jest promowanie pozytywnych wzorców kobiet, które odnoszą sukcesy w branży IT. Odbywające się co miesiąc spotkania są okazją, aby porozmawiać, opowiedzieć o swoich projektach, wymienić się wiedzą, doświadczeniem, pomysłami. GGC organizuje także szkolenia i warsztaty, a reprezentantki społeczności uczestniczą w konferencjach i spotkaniach branży.

Podczas spotkań Geek Girls Carrots poruszane są tematy związane z nowymi technologiami, startupami technologicznymi, wykorzystaniem nowych technologii w różnych branżach. Wystąpienia dotyczą biznesu, w szczególności tego prowadzonego w Internecie, jak również mediów internetowych oraz ścieżek kariery zaproszonych gości. Każde ze spotkań kończy się networkingiem podczas którego uczestniczki mogą się lepiej poznać i nawiązać ciekawe kontakty.

Termin: czwartek 7.stycznia 2016, godzina 18:00

Miejsce: klubokawiarnia HOLA LOLA w Rzeszowskim Rynku, ul. Mickiewicza 3

Wstęp: wolny, ilość miejsc OGRANICZONA, wymagana wcześniejsza rejestracja

Rejestracja: http://evenea.pl/imprezy/biznes-i-przedsiebiorczosc/rzeszow/geek-girls-carrots-rzeszow-19-110438/

Kontakt z organizatorem: Olga Golonka, [email protected], 668 303 620