Dekoder z Mielca nagra 3 programy jednocześnie. To Evobox PVR Cyfrowego Polsatu

Dekoder z Mielca nagra 3 programy jednocześnie. To Evobox PVR Cyfrowego Polsatu

15 stycznia 2016 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

W mieleckiej fabryce Cyfrowego Polsatu wyprodukowano dekoder Evobox PVR, który potrafi jednocześnie nagrywać 3 programy telewizyjne. Ma wbudowany moduł wifi, nowe menu i odważny wygląd obudowy. Dekoder właśnie trafił do oferty Cyfrowego Polsatu.

dekoder produkowany w mielcu evobox pvr cyfrowy polsat

Wygląd dekodera Evobox PVR

 

Cyfrowy Polsat w pierwszym kwartale 2015 roku przejął firmę InterPhone Service z fabryką mieszczącą się w Mieleckiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park. Firma zajmuje się produkcją elektroniki, dekoderów dla sieci kablowych, a także innych urządzeń elektronicznych.
Za projekt i konstrukcję dekodera odpowiada zespół inżynierów i specjalistów Cyfrowego Polsatu.

Cyfrowy Polsat dumny jest z przełamywania typowego wyglądu czarnych dekoderów. Znakiem rozpoznawczym produktu ma być gładka powierzchnia, geometryczne kształty, minimalistyczny wyświetlacz i prawie niewidoczne przyciski czy logo. Projekt uzupełnia także nowy pilot.

 

evobox-pvr-polsat-dekoder-nowy-z-mielca-nagrywa-3-jednoczesnie

 

Nowy model dekodera EVOBOX PVR ma oprogramowanie oparte o rozwiązania zapewniające telewizję zintegrowaną i spersonalizowaną. Zostało ono przygotowane we współpracy z firmą ADB (która posiada bogate doświadczenie w tym obszarze), a interfejs dekodera został opracowany w oparciu o potrzeby i wymagania abonentów Cyfrowego Polsatu.

– czytamy na portalu media2.pl

Co ma w sobie Dekdoer Evobox PVR?

  • Nowy dekoder wyróżnia się intuicyjnym menu, zaprojektowanym pod wymagania polskich abonentów, które jest elastyczne i umożliwia dotarcie do poszukiwanych funkcji różnymi drogami zależnie od przyzwyczajeń,
  • wbudowany dysk 500 GB umożliwiającym nagrywanie programów;
  • możliwością nagrywania do 3 programów jednocześnie;
  • Wi-Fi – połączenie z Internetem zarówno w technologii 2.4 jak i 5 GHz;
  • wygodnym przewodnikiem po kanałach i szybkim przełączaniem kanałów;
  • możliwością korzystania z serwisów online;
  • nowy pilot umożliwiającym sprawne poruszanie się po kanałach i menu dekodera.

EVOBOX PVR dzięki nowemu menu pozwala na zaawansowane wyszukiwanie i filtrowanie programów (np. po kategorii tematycznej, tytule, czasie emisji itp.), funkcje rekomendacji programów (np. z listy EPG, Hity HBO GO czy Nowości VOD) oraz ustawianie przypomnień.

Dekoder Evobox PVR Cyfrowego Polsatu – w jakiej ofercie będzie dostępny?

Urządzania można szukać już od połowy stycznia. Na ten moment oferowany będzie nowym klientom i dotychczasowym przy przedłużaniu umowy. EVOBOX PVR będzie dostępny z pakietami programowymi od 49,99 zł/mies., a z ofertą Premium udostępnienie dekodera będzie kosztowało 49 zł.