#22 spotkanie Biznes na Luzie już 7 kwietnia!

#22 spotkanie Biznes na Luzie już 7 kwietnia!

24 marca 2016 Wyłączono przez Biznes Na Luzie

slider-biznes-na-luzie

W końcu nadeszła wiosna. Dni stają się coraz dłuższe, przyroda budzi się do życia, o poranku ciepłe promienie słońca witają nas częściej zachęcając do działania oraz większej aktywności. Wiosną w naszym otoczeniu więcej się dzieje. Więcej i optymistyczniej. Najlepszym potwierdzeniem tego będzie nadchodzące wydarzenie – #22 spotkanie Biznes na Luzie.

Po sukcesie lutowego spotkania, rzeszowscy organizatorzy Biznes na Luzie znów przymierzają się do kolejnego, praktycznego spotkania biznesowego. Tym razem po świątecznej przerwie i w wiosennej odsłonie – 7 kwietnia. Nowa forma spotkań cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Mimo pewnego utartego schematu spotkań okołobiznesowych na rynku podkarpackim, trend inicjatywa Biznes na Luzie szerzy się i zdobywa coraz większe grono sympatyków. Każde spotkanie to nowy temat. Bliski rzeszowianom, przedsiębiorcom, organizatorom, inwestorom oraz przyszłym właścicielom firm, ponieważ to uczestnicy zgłaszają propozycje tematyczne kolejnych spotkań. Dzięki temu nie są one oderwane od oczekiwań i faktycznych potrzeb właścicieli MŚP.

A po spotkaniu … praca!

Zespołowi Bnl zależy aby przekazywać praktyczną, namacalną wiedzę, taką którą da się zastosować zaraz po wyjściu ze spotkania, „od ręki” lub następnego dnia w pracy. I nie chodzi tutaj o wizje utopijne ale konkretne „casestudy” oraz doświadczenie zdobyte przez liczne „próby i błędy” samych prelegentów. Spotkania BnL dają konkretną wartość: cenną wiedzę do zastosowania, ale także możliwość poznania nowych, ciekawych ludzi w formie tzw. networkingu. I co ciekawe, tutaj nie zostawiamy uczestników „samopas”. Na ostatnim spotkaniu miała miejsce bardzo ciekawa i dość nietypowa sytuacja – otóż po prelekcji Anny Kupisz-Cichosz i jej wskazówkach dotyczących networkingu, nikt (!) z uczestników sam nie wyciągnął wizytówki pierwszy w ten, tak znany wszystkim nachalny sposób. Miało to miejsce tylko wówczas, gdy uczestnik został o nią poproszony i wynikło to z właściwie przeprowadzanej rozmowy. I to jest właśnie to! Uczymy się. Wdrażamy. Inspirujemy.

Zmiany, zmiany!

Drugie spotkanie Biznes na Luzie w edycji 2016 to również czas na zmiany. Z coraz większą wiosenną motywacją dokładamy starań, by w jak największym stopniu promować postawy przedsiębiorcze. Mieliśmy przyjemność objąć patronatem konferencję „Nauka dla biznesu”, która odbyła się 21 marca w budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego. Dodatkowo stali oraz przyszli uczestnicy spotkań mogą spodziewać się nowych miejsc i tematów, nowych sposobów ich realizacji, nowych aranżacji spotkań, konkursów, i w końcu nowych dedykowanych prelegentów, którzy konsekwentnie dążą do obranych celów, dzieląc się zdobytą wiedzą i będąc przy tym motywacją dla innych.

Prelegentem kwietniowego spotkania będzie Michał Czekaj, współtwórca krakowskiej Akademii Osiągnięć, lider warsztatów Czas Na Rozwój, przedsiębiorca, trener biznesu, ale przede wszystkim specjalista do spraw relacji międzyludzkich, łączenia ludzi biznesu i networkingu. I właśnie na tym skupimy swoją uwagę podczas spotkania 7 kwietnia.

Używamy ich na co dzień, umawiamy spotkania, rozmawiamy, polecamy się i polecamy kogoś. I wcale nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nieustannie budujemy, wzmacniamy lub osłabiamy kontakty. Naszą sieć powiązań zawodowych i relacji biznesowych. Warto odpowiednio skoncentrować się na swoich kontaktach i zweryfikować w jakim kręgu potencjalnych klientów się znajdujemy (czy w ogóle?), w jakim kręgu optymistów lub pesymistów, w jakich kręgach promujemy swój biznes i własny wizerunek. O co konkretnie chodzi? Szukamy odpowiedzi na pytanie: „Jak świadomie tworzyć i zarządzać swoją siecią kontaktów?” I to właśnie jest kolejny temat kwietniowego spotkania Biznes na luzie.

Brzmi atrakcyjnie? Szczegóły wydarzenia jak zawsze na www. biznesnaluzie. pl oraz fb.com/biznesnaluzie

Zapraszamy na spotkanie!