Jak zwiększyć sprzedaż? Dowiesz się na Biznes na Luzie już 12-go maja.

Jak zwiększyć sprzedaż? Dowiesz się na Biznes na Luzie już 12-go maja.

4 maja 2016 Wyłącz przez Biznes Na Luzie
Reklama

Już 12-go maja odbędzie się #23 spotkanie Biznes na Luzie!

Temat przewodni spotkania to: „Jak osiągać spektakularne wyniki w sprzedaży?”

Celem spotkania jest przekazanie wszystkim uczestnikom wiedzy z zakresu szeroko rozumianej sprzedaży. Szczególny nacisk kładziony będzie na rozwój kompetencji oraz systemów sprzedażowych. Każdy uczestnik #23 spotkania Biznes na Luzie powinien wiedzieć i mieć świadomość tego, w jaki sposób myśleć kategoriami przychodu w sprzedaży, jak pozyskać zaufanie klienta oraz jakie metody wykorzystać do zarządzania obecnymi i nowymi klientami.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Robert Noworolski – menedżer, handlowiec, negocjator, konsultant, trener i mówca, posiadający bogate doświadczenie zawodowe. Obecnie prowadzi własną działalność doradczą i szkoleniową (w gronie wspólników) zajmującą się transformowaniem firm do wyższego poziomu konkurencyjności oraz zarządzaniem sprzedażą. Firma nosi nazwę HIGHER Sp. z o.o. Robert biznesowo wychowany jest w nurcie nowoczesnych metod zarządzania i sprzedaży.  Jest specjalistą w dziedzinie budowania systemów i procesów IV Generacji Sprzedaży. Należy do grona absolwentów Szkoły Trenerów TROP, posiada certyfikat zarządzania projektami PMI.

Tradycyjnie uczestnicy będą mogli liczyć na inspirującą atmosferę, energię pobudzającą do podjęcia działań i wsparcie w postaci indywidualnych rozmów z prelegentem i innymi uczestnikami. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by wdrożyć wszystkie konstruktywne sugestie z poprzedniego spotkania po to, aby każde kolejne spotkanie było jeszcze lepsze! Nie zabraknie konkursów z nagrodami, networkingu, luźnej atmosfery, skrojonej na miarę spotkania oferty barowej i aromatycznej kawy : ).

Kiedy: 12 maja 2016

Start: Godzina 18

Miejsce:  Jazz Room w Hotelu Grand

Adres miejsca: (ks. Feliksa Dymnickiego 1a, Rzeszów)

Bilety: do nabycia w sprzedaży internetowej na stronie www.biznesnaluzie.pl

 

Brzmi atrakcyjnie? Szczegóły wydarzenia jak zawsze na www.biznesnaluzie.pl oraz  www.facebook.com/biznesnaluzie

Zapraszamy na spotkanie!

 

„Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć”

[Napoleon Hill]