Konkurs na biznesplan „Junior Innowacji Podkarpacia”

Konkurs na biznesplan „Junior Innowacji Podkarpacia”

13 kwietnia 2011 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

Plakat konkursu Junior Innowacji Podkarpacia 2011

Plakat konkursu Junior Innowacji Podkarpacia 2011

[Aktualizacja:] Do 29.kwietnia 20.maja studenci i pracownicy naukowi mogą pochwalić się swoimi najbardziej odjechanymi innowacyjnymi pomysłami na firmę. Namacalnymi nagrodami są jedynie dyplomy i gadżety, jednak tytuł, szkolenie i stworzony w jego trakcie biznesplan też można przecież wykorzystać ;-)

We wniosku, obok podania danych osobowych wystarczy opisać swoją najbardziej innowacyjną koncepcję funkcjonowania firmy – tekstem o objętości do 2000 znaków.

Oto harmonogram po przedłużeniu terminu zgłoszeń:

  • termin nadsyłania zgłoszeń: 20 maja do godz. 15: 00
  • ogłoszenie zakwalifikowanych do II etapu: do 1 czerwca
  • szkolenie z biznesplanu: 2 i 3 czerwca,
  • nadsyłanie biznesplanów: do 15 czerwca, godz. 15:00. (nie liczy się data stempla – konieczne przyjęcie w sekretariacie w tym terminie)
  • wyniki: do 30 czerwca.

W konkursie mogą uczestniczyć wszystkie pełnoletnie osoby fizyczne, będące studentami, absolwentami lub młodymi pracownikami naukowymi podkarpackich uczelni wyższych.

Jak jeszcze czytamy w informacji od organizatora:

Celem konkursu jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych, zachęcenie studentów, absolwentów oraz młodych pracowników naukowych podkarpackich uczelni wyższych do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej charakteryzującej się wysokim stopniem innowacyjności.

Szczegóły konkursu, harmonogram i informacje o nagrodach zawarte są w regulaminie: http://www.rarr.rzeszow.pl/file/1660/Regulamin.pdf

Formularz zgłoszeniowy tutaj: http://www.rarr.rzeszow.pl/file/1661/Formularz1.doc

Konkurs organizuje Enterprise Europe Network, we współpracy z RARR i preinkubatorem Akademickim.

I miejsce w 2009r zajęła moja znajoma Karolina Leśniak. Jej pomysł to „koszuleNamiare.com”. Z tego, co wiem, tytuł Juniora Innowacji Podkarpacia pomógł jej w uruchomieniu tego biznesu.