Konkurs na biznesplan „Junior Innowacji Podkarpacia”

Plakat konkursu Junior Innowacji Podkarpacia 2011
Plakat konkursu Junior Innowacji Podkarpacia 2011

[Aktualizacja:] Do 29.kwietnia 20.maja studenci i pracownicy naukowi mogą pochwalić się swoimi najbardziej odjechanymi innowacyjnymi pomysłami na firmę. Namacalnymi nagrodami są jedynie dyplomy i gadżety, jednak tytuł, szkolenie i stworzony w jego trakcie biznesplan też można przecież wykorzystać ;-)

We wniosku, obok podania danych osobowych wystarczy opisać swoją najbardziej innowacyjną koncepcję funkcjonowania firmy – tekstem o objętości do 2000 znaków.

Oto harmonogram po przedłużeniu terminu zgłoszeń:

  • termin nadsyłania zgłoszeń: 20 maja do godz. 15: 00
  • ogłoszenie zakwalifikowanych do II etapu: do 1 czerwca
  • szkolenie z biznesplanu: 2 i 3 czerwca,
  • nadsyłanie biznesplanów: do 15 czerwca, godz. 15:00. (nie liczy się data stempla – konieczne przyjęcie w sekretariacie w tym terminie)
  • wyniki: do 30 czerwca.

W konkursie mogą uczestniczyć wszystkie pełnoletnie osoby fizyczne, będące studentami, absolwentami lub młodymi pracownikami naukowymi podkarpackich uczelni wyższych.

Jak jeszcze czytamy w informacji od organizatora:

Celem konkursu jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych, zachęcenie studentów, absolwentów oraz młodych pracowników naukowych podkarpackich uczelni wyższych do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej charakteryzującej się wysokim stopniem innowacyjności.

Szczegóły konkursu, harmonogram i informacje o nagrodach zawarte są w regulaminie: http://www.rarr.rzeszow.pl/file/1660/Regulamin.pdf

Formularz zgłoszeniowy tutaj: http://www.rarr.rzeszow.pl/file/1661/Formularz1.doc

Konkurs organizuje Enterprise Europe Network, we współpracy z RARR i preinkubatorem Akademickim.

I miejsce w 2009r zajęła moja znajoma Karolina Leśniak. Jej pomysł to „koszuleNamiare.com”. Z tego, co wiem, tytuł Juniora Innowacji Podkarpacia pomógł jej w uruchomieniu tego biznesu.

One Comment

  1. TomaszSmykowski 16 kwietnia 2011