Rzeszów 21.11: XRAii #17 – wytwórcy internetu w klubie Wytwórnia

Rzeszów 21.11: XRAii #17 – wytwórcy internetu w klubie Wytwórnia

18 listopada 2012 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

xraii 17 wytwórnia listopad 2012[Aktualizacja] W środę, 21. listopada o godzinie 18:00 w rzeszowskim klubie Wytwórnia (dawny „Live”) wystąpią reprezentanci Krakowa: Michał Kraus (Grupa Unity), Mona Szychowiak (agencje Crazy Little Thing, PAGI) Marcin Szeląg (fundusz Innovation Nest) Michał Dyrda (usługa LingApp) Antek Piechnik (Future Simple, BASE). Wstęp wolny.

 

XRAII – „prześwietlamy internet” to nieformalne spotkania ludzi zainteresowanych problematyką sieci, nowych technologii i marketingu odbywają się od 2009 roku. W formule „barcamp” – luźnej atmosferze, zaproszeni goście – praktycy – przekazują inspiracje i wiedzę, uczestnictwo pozwala nawiązać nowe kontakty.

 

Program XRAii #17

Wystąpią: (uaktualniony wykaz i biografie prelegentów)

 • Mona Szychowiak (agencje Crazy Little Thing, PAGI)
 • Michał Kraus (Grupa Unity) 
  Dyrektor PR&Marketingu z blisko dziesięcioletnim doświadczeniem. Od dwóch lat związany jest z Empathy – Internet Software House, gdzie odpowiedzialny jest za realizację strategii PR i marketingowej, wizerunek marki oraz koordynowanie działań w ramach Akademii Empathy. Wcześniej związany z branżą dystrybucji IT. Prywatnie fan fotografii
 • Marcin Szeląg (fundusz Innovation Nest)
  Inwestor, człowiek od produktu (modele biznesowe, UX, growth hacking), praktyk Lean Startup i Customer Development, zafascynowany wszystkim co cyfrowe od www po mobile. Obecnie w Innovation Nest (seed & venture fund) pomaga startupom rozwijać się i wychodzić poza lokalne rynki. Wcześniej w Gruner und Jahr (Pixelate Ventures) jako głównodowodzący produktami internetowymi (twórca Stylio.pl). Mentor w kilku startupach i dumny tata. Zainteresowany rynkami #gaming #education #ecommerce.
 • Michał Dyrda (usługa LingApp)  –
  Przedsiębiorca internetowy. Twórca i CEO lingapp.com, wydawca eko-serwisu parentingowego dziecisawazne.pl. Doświadczenie zdobywał pracując przy takich projektach jak ciufcia.pl, epuls.pl, futbolowo.pl.
  Prywatnie amator rolnictwa, kolarstwa i dobrej kuchni. Beneficjent „ulgi na trzecie dziecko”.
 • Antek Piechnik (Future Simple, usługa BASE)  –
  Antek jest programistą R&D w Future Simple. Absolwent Informatyki na AGH w Krakowie. Po paru latach spędzonych na programowaniu w C#, C i Pythonie pojechał do Amsterdamu i bezpowrotnie zakochał się w Ruby i JavaScripcie. Jest entuzjastą open-source oraz jednym z twórców BigTuna – agnostycznego serwera do Continuous Integration. W wolnych chwilach jeździ na nartach i rowerze zjazdowym.

Po prezentacjach networking i impreza.

Termin: 21.listopada 2012 r, godzina 18:00
Miejsce: klub Wytwórnia w Rzeszowie (dawny klub „Live), al. Rejtana 1 (skrzyżowanie z Piłsudskiego-Lwowską)
Wstęp: wolny, dobrowolna deklaracja uczestnictwa na Facebooku: https://www.facebook.com/events/439029109491297/