Szkolenie na „mówcę doskonałego” – Fabryka mów Zientkowskiego 21-22.lutego

Szkolenie na „mówcę doskonałego” – Fabryka mów Zientkowskiego 21-22.lutego

29 stycznia 2015 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

21.lutego rozpocznie się dwudniowe szkolenie z przemówień publicznych, które poprowadzi Jerzy Zientkowski, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce.

Szkolenie przemawiać Jerzy Zientkowski rzeszów toastmasters

Szkolenie skierowane jest do osób, których praca, kariera oraz dobre samopoczucie zależą od umiejętności skutecznej komunikacji. Praktyczne warsztaty, dadzą uczestnikom wiedzę co warto mówić, a czego nie; które historie sprzedają i w jaki sposób przemawiać, aby być słuchanym.

Jerzy Zientkowski – Mówca inspiracyjny, coach, mentor i trener. Jeden z niewielu mówców-informatyków, którzy potrafią być jednocześnie skuteczni i zrozumiani. Od 2011 roku członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. Jego motto brzmi: „Jeśli nie chcesz zmienić świata nie wychodź na scenę”

Poznaj techniki skutecznej komunikacji biznesowej i dowiedz się, jak przemawiać, aby być wysłuchanym i zrozumianym przez publiczność. Dowiedz się, jak zwiększyć swoje rezultaty i podnieść poziom zadowolenia klientów za pomocą słowa i sposobu w jaki prezentujesz siebie oraz swój biznes.

– zachęcają organizatorzy, związani z rzeszowskim klubem ToastMasters.

Zapisy pod adresem: http://rzeszowfm1.evenea.pl/

Wstęp: od 497zł za DWA DNI
Termin: 21 i 22. lutego 2015r, 9:00-17:00
Miejsce: Hilton Garden Inn, ul. Wacława Generała Kopisto, 35-315 Rzeszów