Tysiące złotych na własny biznes na Podkarpaciu! – nowe konkursy na biznesplany

Tysiące złotych na własny biznes na Podkarpaciu! – nowe konkursy na biznesplany

14 grudnia 2010 Wyłączono przez Krzysztof Tańcula

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Rzeszowskim realizuje dwa konkursy, w których głównymi nagrodami są dofinansowania pomysłu na biznes – od 10 do 100 tysięcy złotych. Terminy zgłoszeń przypadają na koniec 2010 roku.

1.Konkurs na najlepszy biznesplan – 10 tysięcy złotych na biznes!

Biznesplany.pl - konkurs na biznesplan AIP

Biznesplany.pl - konkurs na biznesplan AIP

Projekt jest kierowany do młodych osób do 30 roku życia, które chcą rozpocząć własną działalność gospodarczą, a szczególnie studentów- osób o największym potencjale wiedzy, kreatywności i innowacji, który odpowiednio zagospodarowany może stać się w przyszłości dominującym czynnikiem wpływającym na rozwój naszego kraju.

Aby wziąć udział w Konkursie należy do 31 grudnia 2010 roku przesłać swój pomysł na biznes przez formularz zgłoszeniowy na stronie: www.biznesplany.pl
Program wspierany jest przez Fundację BRE Banku.

Nagroda główna:

  • 10 000 złotych
  • Pakiet usług dla startujących w AIP
  • Tytuł „Pomysł na Biznes Roku 2010”

Drugie miejsce:

  • 5 000 złotych

Trzecie miejsce:

  • 3 000 złotych

Kolejne 50 najlepszych pomysłów otrzyma możliwość darmowego testowania swojego pomysłu w ramach sieci AIP.

2.Seed Capital – Nowatorski model inwestowania w start upy – 100 tysięcy złotych na rozpoczęcie działalności gospodarczej!

AIP Seed Capital - logo

AIP Seed Capital

SIP Seed Capital to oferta dla młodych przedsiębiorców; to prosty i skuteczny system inwestowania w młode polskie przedsiębiorstwa.

W konkursie wygra 60 pomysłów, które otrzymają finansowanie po 100.000 zł każdy (w sumie 6 mln zł !). Organizator obejmie w nowoutworzonych spółkach 15 % udziałów. Do tego, zapewni mentoring guru start upów, dostęp do drugiej rundy inwestycji m.in. zudziałem inwestorów z Doliny Krzemowej oraz wszelkie usługi oferowane przez startujące AIP Business Links (m.in. dostęp do biur, usług księgowych, prawnych i networkingowych).

Program AIP SEED CAPITAL realizowany jest w ramach projektu „Innowatorzy 2009” współfinansowanego z budżetu Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Aby wziąć udział w programie, należy zgłosić się do dyrektora regionalnego AIP do 15.01.2011 r. na adres mailowy: [email protected] (Pod ten adres należy przesłać także formularz z opisem pomysłu).

Kontakt ws. konkursów:

Grzegorz Kolasiński
tel. 515229756
[email protected]
Uniwersytet Rzeszowski, ul. Rejtana 16c pokój 004b (podziemia)